#12744. καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 12-02-2017 22:28:34 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 21:09:37 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613510860688070
Γεωγραφικό μήκος: 22.952323369681835
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

τό αιτιμα μου #5970# δεν απόκατασταθηκε οδός Μεγάλου Αλέξανδρου από Γ Σεπτεμβρίου μέχρι και Μαρία Κάλλας υπάρχουν πανό από 20 Λάμπες καμένες έχει να αλαχτι λάμπα πάνω από 5 μήνες και σε ορισμένα σημεία είναι πολύ σκοτεινός και επικίνδυνος ό δρόμος επειδή είναι ταχείας κυκλοφορίας είναι να αντικαταστήσετε όλα τα φωστικα γι'αυτό δεν αλλάζετε λάμπες ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Πραγματοποιείται σταδιακή συντήρηση παρόλο που πρόκειται να αντικατασταθούν οι ιστοί και τα φωτιστικά εντός των επόμενων 3 μηνών

13-02-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-02-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 33, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα