#12530. καθαριότητα καπ. πατρικη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-02-2017 10:13:38 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 08:00:55 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631587059311270
Γεωγραφικό μήκος: 22.949855402112007
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ασκουπιστος δρομος εδω κ πολυ καιρο

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έχουν παρθεί.

06-02-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

06-02-2017

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

06-02-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-02-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης)

placeΚαπετάν Πατρική 7, Thessaloniki 546 22, Greece