#1230. Τοποθέτηση και οριοθέτηση κάδου σκουπιδιών.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 08-10-2015 16:06:11 (πριν 5 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-10-2015 12:46:29 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.597881300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.957285100000036
Προβολές: 185
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Λάμπρου Πορφύρα 13 υπήρχε κάδος σκουπιδιών και πασαλάκια επίσης. Τώρα λείπει ο κάδος και τα πασαλάκια τα έσπασαν. Να γίνει εκ νέου οριοθέτηση και να επανέλθει ο κάδος.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2015

πριν 5 χρόνια

  • ΕΓΙΝΕ

12-10-2015

πριν 5 χρόνια

  • -

09-10-2015

πριν 5 χρόνια

  • -

08-10-2015

πριν 5 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΛάμπρου Πορφύρα 13, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα