#1196. Αντικατασταση λαμπτήρα φωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 06-10-2015 13:50:53 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 23-10-2015 08:34:36 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608533803066030
Γεωγραφικό μήκος: 22.965468085528414
Προβολές: 66
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ο λαμπτήρας στο φωτιστικό επί της πολυκατοικίας στην οδό Κανάρη 19 χρειάζεται αντικατάσταση. Το φωτιστικό βρίσκεται στον μικρό πεζόδρομο μεταξύ της πολυκατοικίας και της εκκλησίας Τριών Ιεραρχών (παλαιοημερολογητών).

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού στον μικρό πεζόδρομο επι της οδού Κανάρη 19 αποκαταστάθηκε στις 15 Οκτ 2015.

14-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

07-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

06-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός

placeΚωνσταντίνου Κανάρη 19, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα