#11832. Έλλειψη φωταγώγησης σε μνημείο-έλλειψη ασφάλειας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 16-01-2017 08:02:56 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:18:40 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.625455665882010
Γεωγραφικό μήκος: 22.956414744257927
Προβολές: 58
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Τα δρομάκια κάτω απ την 3η Σεπτεμβρίου είναι πάντα σκοτεινά και επικίνδυνα ακόμα και στις 6 τ απόγευμα. Επιπλέον έχεο χαθεί το μνημείο καθώς ούτε φαίνεται τίποτα ούτε υπάρχει κάποια ταμπέλα για το τι βρίσκεται εκεί κάτω. Παρακαλώ μεριμνήστε για το ζήτημα. Ευχαριστώ πολύ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Βρίσκεται σε εξέλιξη μεγάλο έργο αντικατάστασης του φωτισμού των κεντρικών οδών με την τοποθέτηση νέων φωτιστικών led. Στο έργο περιλαμβάνεται και η οδός 3ης Σεπτεμβρίου με την τοποθέτηση 2ου επιπλέον φωτιστικού σε χαμηλό σημείο του ιστού, για τον φωτισμό των πεζοδρόμων αριστερά και δεξιά.

19-01-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

16-01-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

place3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα