#11818. Έλλειψη φωταγώγησης σε στενό-μνημείο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-01-2017 17:00:12 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-04-2017 19:18:18 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.625371182260050
Γεωγραφικό μήκος: 22.956412732601166
Προβολές: 70
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κάτω απ την 3η Σεπτεμβρίου υπάρχουν αρχαία τα οποία εδώ και μερικούς μηνες δεν φωταγωγούνται με αποτέλεσμα να μην φαίνονται και επίσης τα δρομάκια από δίπλα είναι σκοτεινά και χωρίς ασφάλεια. Παρακαλώ να μεριμνήσετε για το θέμα. Ευχαριστώ πολύ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-04-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Βρίσκεται σε εξέλιξη μεγάλο έργο αντικατάστασης του φωτισμού των κεντρικών οδών με την τοποθέτηση νέων φωτιστικών led. Στο έργο περιλαμβάνεται και η οδός 3ης Σεπτεμβρίου με την τοποθέτηση 2ου επιπλέον φωτιστικού σε χαμηλό σημείο του ιστού, για τον φωτισμό των πεζοδρόμων αριστερά και δεξιά.

19-01-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

15-01-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

place3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα