#11775. Επανάληψη αιτήματος 10307 - Παρατημένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 10-01-2017 10:45:34 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-01-2017 08:18:51 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601892233273810
Γεωγραφικό μήκος: 22.960877954214540
Προβολές: 62
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Αφού έχουν περάσει 40 μέρες και ο υπάλληλος δεν κατόρθωσε να κάνει ακόμα την αυτοψία του οχήματος, επαναλαμβάνω το αίτημα 10307: Καρακάση με Ζαμπέλιου υπάρχει εδώ και μήνες παρατημένο όχημα μάρκας Ford με καρότσα και σκασμένα λάστιχα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι στο επόμενο διάστημα θα προβούμε στην επικόλληση του εν λόγω οχήματος. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-01-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-01-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΚαρακάση 19, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα