#11763. Εγκαταλελειμμένο όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 10-01-2017 06:05:48 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 18-01-2017 08:18:02 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613176833524100
Γεωγραφικό μήκος: 22.979008547187846
Προβολές: 56
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Επιδαύρου 14 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (BMW ασημί χρώματος) χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο αρμόδιος υπάλληλος του τμήματος Ανακύκλωσης θα διενεργήσει αυτοψίες και εφόσον διαπιστώσει ότι το όχημα που καταγγέλλετε παραμένει σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για διάστημα μεγαλύτερο του ενός (1) μηνός (από την ημερομηνία αναφοράς σας), τότε προβαίνει στην επικόλληση του ειδικού αυτοκόλλητου εγγράφου το οποίο χαρακτηρίζει αυτό ως εγκαταλειμμένο.Εν συνεχεία εάν το όχημα δεν αποσυρθεί, προβαίνει στην απομάκρυνση του μετά την παρέλευση σαράντα πέντε (45) ημερών από την ημερομηνία επικόλλησης, σύμφωνα με το Π.Δ. 116/2004 περί εγκαταλειμμένων οχημάτων.

18-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

10-01-2017

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-01-2017

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΕπιδαύρου 16, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα