#11734. Πάγος στο οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 08-01-2017 16:59:06 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-01-2017 08:37:40 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.634690000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950209999999970
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο φανάρι της Φιλίππου ακριβώς πριν την Ιασωνίδου επέχει δημιουργηθεί πάγος από νερά που έχουν τρέξει και δημιουργεί πρόβλημα στα διερχόμενα οχήματα.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-01-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Τα πήραμε.

23-01-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

09-01-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-01-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

08-01-2017

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

08-01-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeFilippou 70, Thessaloniki 546 35