#11668. Καμένες λαμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 03-01-2017 20:56:12 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 22:43:20 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.627013807918130
Γεωγραφικό μήκος: 22.952294504507450
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Τσιμησκι στάση του λεωφορείου ΟΑΣΘ ΧΑΝΘ δεξιά και αριστερά τής στάσης η λάμπες από τά φωτιστικά δεν ανάβουν και το βράδυ είναι πολύ σκοτεινά Ευχαριστώ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 14-19 Απρ

13-01-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-01-2017

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

03-01-2017

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤσιμισκή 141, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα