#11596. Λάθος σήμανση...

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 28-12-2016 13:28:02 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 13:02:12 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603026363945276
Γεωγραφικό μήκος: 22.951372225165870
Προβολές: 44
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Σε ποιόν ακριβώς απευθύνεται η συγκεκριμένη πινακίδα, μιας και είναι ανάποδα στη φορά του δρόμου;

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έγινε συντήρηση και επανατοποθέτηση πινακίδας με ιστό

23-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-12-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-12-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΠολύκλειτου Ρέγκου 3, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα