#11577. ΡΑΜΠΑ ΑΝΑΠΗΡΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 27-12-2016 17:03:34 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 13:08:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602610556689335
Γεωγραφικό μήκος: 22.974958411575358
Προβολές: 81
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΝΑΞΙΜΑΝΔΡΟΥ ΜΕ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΡΑΜΠΑ ΑΝΑΠΗΡΩΝ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΒΓΕΙ... ΑΥΤΟ ΤΟ EMAIL ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ.. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΟΥΝ ΠΙΟ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΝΕ...

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Στις 6-2-2017 η βλάβη αποκαταστάθηκε

23-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

28-12-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

27-12-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΑναξιμάνδρου 30-32, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα