#11519. καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 26-12-2016 13:31:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 25-04-2017 22:43:00 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629068258601250
Γεωγραφικό μήκος: 22.948747314512730
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός τσιμισκη από εθνικής Αμύνης έως παυλου Μελλα 7 καμένες λάμπες έχω κάνει το αίτημα και πέντε μήνες πριν καί ακόμα δεν έχει γίνει ακόμη τίποτα ηδικα στην διάβαση πεζών με δημητρίου γουναρη τό βράδυ είναι πολύ σκοτεινά γιατί είναι καμένες 2 λάμπες λάμπες αριστερά και αλες 3 δεξιά του δρόμου ευχαριστώ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-04-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Οι βλάβες αποκαταστάθηκαν 14-19 Απρ

04-01-2017

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

26-12-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-12-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΤσιμισκή 118, Θεσσαλονίκη 546