#11477. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 22-12-2016 14:50:13 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-01-2017 11:32:02 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629169600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948544599999990
Προβολές: 61
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τσιμισκή 111, γύρω από τους κάδους θέλει σκούπισμα

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-01-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έχουν παρθεί.

04-01-2017

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-12-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-12-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΤσιμισκή 111, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα