#1124. Επανατοποθέτηση κάδου Κερκύρας και Γρηγορίου Γέρμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 28-09-2015 08:43:32 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-01-2016 06:58:58 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623454391156460
Γεωγραφικό μήκος: 22.963677040458720
Προβολές: 223
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε συνέχεια του αιτήματος 1043 να σας αναφέρω ότι το ίδιο πρόβλημα της ανεπάρκειας κάδων (πράσινου και μπλε) και της συγκέντρωσης σκουπιδιών εκτός κάδου, παρατηρείται και στον παράλληλο δρόμο Γρηγορίου Γέρμα με Κερκύρας. Λαβατε υπόψη παρακαλώ ότι οι κάδοι που βρίσκονταν παλαιότερα στα σημεία Κερκύρας με Σύμης και Κερκύρας με Γρ. Γέρμα, μετακινήθηκαν στο ρέμα επί του οδού Δοϊράνης, οι οποίοι όμως δεν γεμίζουν πότε ούτε μέχρι το μισό. Επομένως θα πρότεινα είτε να επιστρέψουν στην αρχική του θέση είτε να πάνε όλοι οι κάδοι στην οδού Δοϊράνης.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Σας πληροφορούμε ότι πρόσφατα η υπηρεσία μας αντικατέστησε τους κάδους απορριμμάτων με καινούργιους σε ολόκληρη την περιοχή Δόξας - Παπάφη, οι κάδοι τοποθετήθηκαν σε συστοιχίες, επίσης οι κάδοι απορριμμάτων έχουν γραμμένο στο πίσω μέρος του κάδου την ακριβή διεύθυνση τοποθέτησης τους, πιο αναλυτικά οι προβλεπόμενοι κάδοι στην συγκεκριμένη περιοχή είναι στα παρακάτω σημεία : ΚΕΡΚΥΡΑΣ 8 - ΓΕΡΜΑ, ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΣΥΜΗΣ 9, ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΕΥΒΟΙΑΣ (ΕΝΑΝΤΙ 7), ΔΟΙΡΑΝΗΣ - ΣΥΜΗΣ (ΡΕΜΑ), ΔΟΙΡΑΝΗΣ - ΓΕΡΜΑ (ΡΕΜΑ), ΔΟΙΡΑΝΗΣ - ΕΥΒΟΙΑΣ (ΡΕΜΑ). Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

23-12-2015

πριν 5 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΤΕΣ .ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΘΟΥΝ . ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΚΑΔΩΝ Η ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΛ 2313318546. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

29-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΓρ. Γέρμα 12, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα