#1122. Mετακίνηση κάδου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 28-09-2015 08:08:43 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-01-2016 06:12:32 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 200
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ρωμανού απέναντι από το 7 έχουν τοποθετήσει μικρό κάδο σκουπιδιών ο οποίος δεν χρειάζεται γιατί αυτοί που υπάρχουν επαρκούν και με το παραπάνω. Να απομακρυνθεί ο κάδος γατί ενοχλεί.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Η οδός Ρωμανού διαμορφώθηκε σε ήπιας μορφής πεζόδρομο και η πρόβλεψη της υπηρεσίας καθαριότητας για τον προαναφερόμενο δρόμο είναι η τοποθέτηση 4 πλαστικών κάδων απορριμμάτων 360 lit στην μεσοτοιχία των οικοδομών 4 -6 και 1 κάδου ανακύκλωσης στον οικοδομικό αριθμό 8, επίσης οι θέσεις των κάδων προσδιορίζονται σε διαμορφωμένη προβολή.

09-11-2015

πριν 5 χρόνια

  • Η ΕΠΟΠΤΕΙΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΚΑΔΩΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΗΜΟΤΕΣ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝ

29-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

placeΡωμανού 6