#1120. Επισκευη καδου ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 26-09-2015 19:17:24 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 09-11-2015 09:56:49 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615121302561064
Γεωγραφικό μήκος: 22.983820430160563
Προβολές: 55
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ο μηχανισμός του μπλε κάδου στη συμβολή των οδών Αγγελοπούλου και Αθηναγώρα έχει χαλάσει

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-11-2015

πριν 3 χρόνια

  • ΟΚ ΕΓΙΝΕ ΣΤΙΣ 2/11/15

29-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

28-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

26-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΙωάννου Αγγελόπουλου 10, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα