#11146. Σάρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 13-12-2016 08:16:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 13-12-2016 09:20:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.642139300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.951060600000005
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δανάης 11, ο δρόμος χρειάζεται σάρωμα

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-12-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • OK

13-12-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

13-12-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΔανάης 11, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα