#1098. Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο δίκυκλο)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 24-09-2015 14:04:47 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 11-11-2015 08:54:16 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600842899221830
Γεωγραφικό μήκος: 22.964481703163187
Προβολές: 52
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 165-167 επί του πεζοδρομίου, υπάρχει τρακαρισμένο εγκαταλελειμμένο δίκυκλο σκεπασμένο με μουσαμά. Αδιευκρίνιστο χρώμα και μάρκα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

11-11-2015

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 10/11/15 ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΤΜΗΜΑ

25-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

25-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

24-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 165-167, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα