#1093. Aλλαγή καμμένου λαμπτήρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 24-09-2015 13:34:49 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-10-2015 13:35:40 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599056866029926
Γεωγραφικό μήκος: 22.965117386699717
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Καλύμνου 6 ο φανοστάτης βρίσκεται εκτός λειτουργίας, πιθανόν λόγω καμένου λαμπτήρα. Χρειάζεται αντικατάσταση.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • Σας ενημερώνουμε ότι η βλάβη φωτισμού στην οδό Καλύμνου 6 αποκαταστάθηκε στις 5 Οκτ 2015.

01-10-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

24-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • -

24-09-2015

πριν 3 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός

placeΚαλύμνου 6, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα