#10880. προβλήματα σαρώματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Α' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-12-2016 11:19:56 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 12-12-2016 10:44:34 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.633294100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.962336199999980
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αμπατζόγλου 8 και σε όλη την οδό δεν σκουπίζουν.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

12-12-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

05-12-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • *

05-12-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-12-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

placeΑμπατζόγλου 8, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα