#10659. ΘΕΣΗ ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΣΗΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 28-11-2016 11:37:27 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-12-2016 18:08:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635393347448470
Γεωγραφικό μήκος: 22.950019232154887
Προβολές: 103
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ να μεριμνήσετε για την σήμανση της θέσης φορτοεκφόρτωσης (ανύπαρκτη διαγράμμιση) αν πραγματικά υπάρχει πρόθεση τακτικής επιτήρησής της. Σε διαφορετική περίπτωση να εξετάσετε την κατάργηση αυτής, καθώς τα τελευταία πολλά χρόνια δεν έχει χρησιμοποιηθεί για φορτοεκφόρτωση ούτε μια φορά. Κάποιες μέρες συμβαίνει το παράδοξο να κόβονται κλήσεις στα παράνομα εκεί σταθμευμένα ΙΧ μετά την πάροδο μηνών όπου η ίδια παράβαση μένει ατιμώρητη και τότε η θέση αυτή λειτουργεί ως άλλη μια "παγίδα" στάθμευσης. Στη φωτογραφία απεικονίζεται η καθημερινή κατάσταση όπου τρία ΙΧ (κόκκινο-κόκκινο-μαύρο) σταθμεύουν με 99% πιθανότητα να μην πάρουν κλήση. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-12-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

02-12-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

28-11-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΛεωνίδα Ιασωνίδου 19, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα