#1061. ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 22-09-2015 14:16:43 (πριν 6 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-01-2016 05:30:49 (πριν 5 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.593187262404360
Γεωγραφικό μήκος: 22.959704688907664
Προβολές: 180
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2014 ενημερώσαμε τηλεφωνικα τον ΔΗΜΟ οτι στην οδο ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 εχει καταστραφει ο καδος απορριμάτων.Σε δύο ημέρες ηρθε το αυτοκίνητο και τον παρέλαβε αλλα δυστυχως ακόμη ΔΕΝ εχει αντικατασταθει παρά τις συνεχεις "ενοχλήσεις " μας για περίπου εξη μήνες δίοτι βεβαίως μετα παραιτηθηκαμε απο την προσπάθεια.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-01-2016

πριν 5 χρόνια

Κλειστό

  • Έγινε τοποθέτηση καινούργιου κάδου απορριμμάτων στην οδό Κηφησιάς 4 στην υπάρχουσα εσοχή πεζοδρομίου στις 13/1/2016.Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

13-10-2015

πριν 6 χρόνια

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΛΕΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΟΥΝ ΚΑΔΟΙ ΣΕ ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

23-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

23-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

22-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • -

22-09-2015

πριν 6 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις ΑμεΑ

placeΚηφισίας 4, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα