#10436. προβληματα σαρωματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 22-11-2016 12:05:27 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 07-12-2016 11:42:19 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608802000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.970777999999996
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σινώπης 11 να σκουπιστεί ο δρόμος.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

07-12-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΑΡΩΘΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

22-11-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-11-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΣινώπης 11, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα