#1010. Κομμένα κλαδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων
Δημιουργήθηκε: 18-09-2015 17:14:47 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 10-11-2015 12:37:19 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602507122428210
Γεωγραφικό μήκος: 22.977701566812130
Προβολές: 52
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Πλαστήρα 57, στο ύψος της Ζ' εφορίας, εδώ και 3 ημέρες, υπάρχει μια στοίβα από κομμένα κλαδιά δίπλα ακριβώς στον πράσινο κάδο. Είναι τόσο ογκώδης η στοίβα, που εμποδίζει την ορατότητα και καθιστά επικίνδυνη την είσοδο-έξοδο από το πάρκινγκ που βρίσκεται εκεί. Ευχαριστώ.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-11-2015

πριν 4 χρόνια

Κλειστό

  • ΠΑΡΘΗΚΑΝ ΤΑ ΟΓΚΩΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ .ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ Ε΄ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ 2310494416.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

23-09-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

23-09-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

23-09-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

22-09-2015

πριν 4 χρόνια

  • -

18-09-2015

πριν 4 χρόνια

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

placeΝικ. Πλαστήρα 57, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα