#10030. δένδρα σε πεζοδρόμιο εκτός δενδροδόχων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-11-2016 10:29:59 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 20-09-2017 08:13:07 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.637725013597030
Γεωγραφικό μήκος: 22.947033047676086
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κάποιος φυτεψε δενδρύλια, πιθανών ο ιδιοκτήτης του γωνιακού μπαρ.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-09-2017

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Κατόπιν αυτοψίας τα αγριολούλουδα που εντοπίστηκαν στη δενδροδόχο της τεράστιας λεύκας επί της οδού Αγνώστου Στρατιώτη 12, δεν προκαλούν κανένα πρόβλημα. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

15-11-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-11-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-11-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeAgnostou Stratiotou 12, Thessaloniki 546 31, Greece