μητροπουλου κατασταση τραγική
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Δημήτρη Μητρόπουλου 27, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Η οδός Δημητρίου Μητροπούλου σε όλο της το μήκος από την Γαμβέτα μέχρι την Κωνσταντινουπολεως είναι πραγματικά σε άθλια κατάσταση με πολλές και βαθιές λακκούβες οι οποίες είναι επικίνδυνες για αυτοκίνητο δεν σκέφτομαι καν για μηχανάκι. Απαιτείται άμεση επισκευή των...
Επικίνδυνη λακούβα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Απόλλωνος 14, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Οδός Απόλλωνος 14-16 έξω από το kafe fresko υπάρχει μεγάλη επικίνδυνη λακκούβα. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε
Κατεστραμμένο κομμάτι πεζοδρομίου
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Γιαννιτσών 36, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Κατεστραμμένο κομμάτι πεζοδρομίου με ξεκολλημένα σπασμένα κομμάτια πλακιδίων και καθίζηση. Επικίνδυνο σημείο για πεζούς και ιδιαίτερα για καρότσια.
Λακκούβες-παλιό οδόστρωμα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Ολυμπιάδος 126-128, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Στη συμβολή των οδών Κασσάνδρου και Ολυμπιάδος αλλά και στην αρχή αυτών, μετά τα έργα που διενεργήθηκαν υπάρχουν λακκούβες και προβληματικό οδόστρωμα. Επίσης, σε όλο το μήκος της αρχής της Ολυμπιάδος μπροστά από το Πυροσβεστικό σώμα
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Αγίου Σπυρίδωνος 31, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΚΑΙ ΣΑΜΑΡΑΚΙΑ, ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΖΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ.
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Νικηφόρου Μανδηλαρά 5, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Νικηφόρου Μανδηλαρά, μπροστά στο souper market Σκλαβενίτης, 1 καμένη λάμπα
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Γαβριήλ Βασιλειάδου 8, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Γαβριήλ Βασιλειάδου 10, μέσα στο πάρκο μία καμένη λάμπα
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Μεσολογγίου 28, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
Μεσολογγίου, Τριανδρία , στο τέρμα της οδού , 3ις καμένες λάμπες, και δίπλα όλη η Γρηγοριου Ε΄, Τριανδρία , χωρίς φώς, sos, από εποπτεία
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Καθολικών 2, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
subject
Καθολικών 2, 2 λάμπες καμένες
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Αντιγονιδών 10, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Αντιγονιδών 10, 1 καμένη λάμπα , μπροστά στα 2 ξενοδοχεία, πολύ σκοτεινά, sos
Φωτισμός- Νύχτα πρώτη!
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Δημ. Γούναρη 43, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Δ.Γουναρη πάνω από Εγνατία -Πλ.Αγ.Γεωργίου-Κ. Επισκόπου-Μελενίκου ολόκληρα οικοδομικά τετράγωνα χωρίς δημοτικό φωτισμό!
Λάμπα καμένη
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Η διεύθυνση δε βρέθηκε
subject
Καμένη λάμπα εδώ και πολλές μέρες Παπαδάκη 53, γωνία με Υψηλάντου. Καίγεται μετά απο βροχή.
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 99, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Μαρκ. Μπότσαρη & Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή, 1 καμένη λάμπα, μπροστά στο σχολείο
Αποκομιδή αποριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Νοταρά 18, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Νοταρά 18, δεν έγινε αποκομιδή απορριμμάτων μέρες
αποκομιδή αποριμμάτων ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Δημ. Πολιορκητού 69, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Δημ. Πολιορκητού 69-71, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης
Αποκομιδή αποριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Νικ. Καπάτου 21, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Νικ. Καπάτου 21, δεν έγινε η αποκομιδή απορριμμάτων
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Στεργίου Πολυδώρου 35, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Παλληκαρίδη & Στεργίου Πολυδώρου, έπιπλα κουζίνας, ογκώδη
επισκευη καδων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γαμβέττα 58, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Γαμβέττα 58 και Γαμβέττα 145, σπασμένα καπάκια σε 2 μπλέ κάδους ανακύκλωσης
κομμενος κορμος
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Καταχωρήθηκε
Καισαρείας 17, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Παλιοτερα ειχε γινει κοπη του δεντρου αλλα ο κορμος ειναι ακομα εκει μεσα στη μεση του πεζοδρομιου. Προτεινω να τον απομακρυνετε οπως και αλλους κομμενους κορμους επι της οδου. Για εκ νεου δενδροφυτευση υπαρχουν κατα τοπους παρτερια.
οδόστρωμα - πεζοδρόμιο
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Καταχωρήθηκε
Λαχανά, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
Λαχανά και Πατριάρχου Γρηγορίου Ε 18, μεγάλη τρύπα δίπλα στο φρεάτιο πάνω στο δρόμο, sos, πολύ επικίνδυνη , έπεσε προ ολίγου μηχανάκι, επανάλειψη