επισκευη καδων - καλαθιών
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Σωκράτους 13, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Σωκράτους 13, 2 καλαθάκια μεταλικά σπασμένα
Επισκευη οδοστρώματος
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Χρυσοστόμου Σμύρνης 19, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Το οδόστρωμα μπροστά από την Χρυσοστομου Σμυρνης 19 τκ 546 22, έχει δυο μεγάλες λακκούβες ! Παρακαλω όπως προβεί το αρμόδιο συνεργειο του δήμου προς την επισκευή του, για να επανέλθει η ομαλή κυκλοφορία των οχημάτων . Με εκτίμηση (τα στοιχεία του πολίτη έχουν αφαιρεθεί)
Σκουπίδια πεταμένα σε ακάλυπτο οικόπεδο
Αποκομιδή απορριμμάτων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μαβίλη 14, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ασυνείδητοι εν μέσω καραντίνας λόγω κορωνοϊού έχουν πετάξει σκουπίδια σε ακάλυπτο οικόπεδο δίπλα ακριβώς από είσοδο πολυκατοικίας Μαβίλη 14!!!
Απαράδεκτη Κατάσταση Οδοστρώματος, Μιχαηλ Ψελλου
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μιχαήλ Ψελλού 32, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Απαράδεκτη Κατάσταση Οδοστρώματος στην Μιχαήλ Ψελλού, πάνω πλευρά όπως περνάμε τη γέφυρα, πριν την Πανσελήνου, πολύ επικίνδυνες λακκούβες
επισκευη καδων - καλαθιών
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Δορυλαίου 43, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Δορυλαίου 43, πράσινος κάδος χωρίς καπάκι
Σκουπίδια πεταμένα ακόμα και στο δρόμο
Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μιχαήλ Χουρμούζη 30, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Ο κάδος έχει γεμίσει και σακούλες με σκουπίδια είναι παρατημένα ακόμη και στο δρόμο. Χρειάζεται άμεσα αποκομιδή.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αχειροποιήτου 4, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Αχειροποιήτου 4 γωνία με Μακρυγιάννη, εγκαταλελειμμένο όχημα κεραμμυδί χρώματος , απροσδιορίστου μάρκας , χωρίς πινακίδες.
Αποκομιδή αποριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πιττακού 26, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Πιττακού 26 μέ Βόγα , επί της οδού Βόγα σακούλες με απορρίμματα, δεν υπάρχει κάδος και τα πετάνε εκεί έξω
αποκομιδή αποριμμάτων ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πιττακού 26, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Πιττακού 26 με Βόγα, επί της Βόγα, χαρτόνια
Μεγάλο μαξιλάρι καναπέ.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ανδοκίδου 10, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Μεγάλο μαξιλάρι καναπέ.
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αλεξανδρείας 68, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΟΠΩΣ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΔΡΟΜΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΑΘΕΤΩΝ ΟΔΩΝ ΑΥΤΗΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΤΩΝ ΚΑΔΩΝ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΊΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΘΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ...
Απαράδεκτη Κατάσταση Οδοστρώματος, Μητροπόλεως
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μητροπόλεως 46-48, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Απαράδεκτη Κατάσταση Οδοστρώματος στην οδό Μητροπόλεως μεταξύ Καρόλου Ντηλ και Αγίας Σοφίας, επικίνδυνες λακκούβες
Λακκούβες στο οδόστρωμα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Λατομείου 2, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
SOS Λατομείου όλος ο δρόμος έχει πολλές λακκούβες
ΛΑΚΚΟΥΒΑ
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Σ. Σολωμού 10, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
ΛΑΚΚΟΥΒΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΔΙΕΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΡΗΓΜΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΤΗΝ ΕΡΙΝΥΟΣ 2-4 ΑΝΩ ΠΟΛΗ
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Ερινύος 4, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Στην οδό Ερινύος 2-4 έχει δημιουργηθεί ένα μικρό ρήγμα στο οδόστρωμα από καθίζηση στο μπετό. Υπάρχει κούφωμα από κάτω από όσο φαίνεται. Θα χρειαστεί γέμισμα με τσιμέντο και αμμοχάλικο.
Λακκούβα στο μέσον του δρόμου. Υλικό: τσιμέντο.
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Ηροδότου 27, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Λακκούβα στο μέσον του δρόμου. Υλικό: τσιμέντο.
Τρύπα στο οδόστρωμα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Αρχαιοτήτων 24, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Αρχαιοτήτων μετά το σχολείο στα εκατό μέτρα περίπου υπάρχει τρύπα στο οδόστρωμα και είναι πολύ επικίνδυνη
Λακκούβες στο οδόστρωμα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Κηφισίας 12, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Νάλτσα ανάμεσα στην ΄Καθηγητού Νικολάου Παπαδάκη και Κηφισίας έχει λακκούβες στο οδόστρωμα
Λακκούβα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Μαυρομιχάλη 14, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Λακκούβα στη μέση της οδού Μαυρομιχάλη
Θερμοπυλών λακκούβα
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Κλειστό
Θερμοπυλών 13, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Θερμοπυλών 13, υπάρχει επικίνδυνη φθορά οδοστρώματος (βαθιά λακκούβα). Παρακαλείται η άμεση επιδιόρθωση του.