Καμμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Κατσιμίδη 19, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Κατσιμίδη 19.Στην οδό Κατσιμίδη στον αριθμό 19 είναι καμένη η λάμπα.
Καμμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Παπάφη-Κατσιμίδη θεσσαλονίκης
subject
Παπάφη-Κατσιμίδη.Στην γωνία των οδών Παπάφη και Κατσιμίδη είναι καμένη η λάμπα.
Πεταμένα έπιπλα
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων linear_scale Κλειστό
Κίμωνος Βογα 36, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Στο σημείο υπάρχουν παρατημένα έπιπλα
Θέσεις -οριοθέτηση κάδου
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αμοργος 13, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
Αμοργού 13 έχουν σπάσει τα κολονακια από τον κάδο ανακύκλωσης.
Απόσυρση εγκαταλειμμένου οχήματος
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Κορυτσάς 24, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλειμμένου οχήματος επί της Κορυτσάς 24 Σκόντα και Τουότα και επί της Λ Καραμανλή 17 πράσινο Φίατ
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ 6110. ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ EMAIL.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Διστόμου 1, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ 6110. ΣΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕΣΩ EMAIL ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. στην οδού Διστόμου 2 (ΤΚ 54453) υπάρχει εδώ και 8 μήνες ένα όχημα που είναι παρατημένο ακίνητο και μάλιστα παρκαρισμένο μισό επάνω στο πεζοδρόμιο. το οχημα έχει...
Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Φαίδρας 4, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Στην οδό Φαίδρας 4 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (FORD ασημί χρώματος)
Στερεό απόβλητο (εγκαταλελειμμένο όχημα)
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Φαίδρας 6, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Στην οδό Φαίδρας 6 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (SEAT κόκκινου χρώματος)
Μετακίνηση κάδων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Εθ. Αμύνης 18, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Εθνικής Αμύνης 18 - Να γίνει μετακίνηση των κάδων λόγω υγειονομικού ενδιαφέροντος.
Απομάκρυνση κάδου ανακύκλωσης
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Π. Μελά 15, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Παύλου Μελά 15 Να απομακρυνθεί ο κατεστραμένος κάδος ανακύκλωσης από το σημείο γιατί υπάρχει πρόβλημα χώρου.Έχει τοποθετηθεί ο καινούργιος κάδος ανακύκλωσης και δεν έχει απομακρυνθεί ο παλιός.
Οριοθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Ερμού 57, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Ερμού 57 Άγνωστος εργολάβος τοποθέτησε μπροστά στην είσοδο του καταστήματος (κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος )μεταλλική κατασκευή τριών θέσεων για να τοποθετηθούν οι κάδοι απορριμμάτων, προσωρινή . Η μεταλλική κατασκευή υπάρχει ακόμα στο σημείο και το κατάστημα θα...
Απομάκρυνση κάδων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Μ.Αλεξάνδρου 12
subject
Ιστιοπλοικός Ομιλος - Μ. Αλεξάνδρου - Να απομακρυνθούν οι 4 κάδοι από τους 8 πράσινους που υπάρχουν.
Επανατοποθέτηση κάδου Κερκύρας και Γρηγορίου Γέρμα
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Γρ. Γέρμα 12, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Σε συνέχεια του αιτήματος 1043 να σας αναφέρω ότι το ίδιο πρόβλημα της ανεπάρκειας κάδων (πράσινου και μπλε) και της συγκέντρωσης σκουπιδιών εκτός κάδου, παρατηρείται και στον παράλληλο δρόμο Γρηγορίου Γέρμα με Κερκύρας. Λαβατε υπόψη παρακαλώ ότι οι κάδοι που βρίσκονταν...
Mετακίνηση κάδου
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Ρωμανού 6
subject
Ρωμανού απέναντι από το 7 έχουν τοποθετήσει μικρό κάδο σκουπιδιών ο οποίος δεν χρειάζεται γιατί αυτοί που υπάρχουν επαρκούν και με το παραπάνω. Να απομακρυνθεί ο κάδος γατί ενοχλεί.
Οριοθέτηση κάδου
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Αρτέμιδος 8, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Στην οδό Αρτέμιδος 8 υπάρχει πράσινος κάδος που τον αλλάζουν θέση συνεχώς. Να οριοθετηθεί ο κάδος σκουπιδιών απέναντι από το 8 γιατί εκεί υπάρχει χώρος και δεν εμποδίζει.
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΔΟΥ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Κηφισίας 4, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2014 ενημερώσαμε τηλεφωνικα τον ΔΗΜΟ οτι στην οδο ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 εχει καταστραφει ο καδος απορριμάτων.Σε δύο ημέρες ηρθε το αυτοκίνητο και τον παρέλαβε αλλα δυστυχως ακόμη ΔΕΝ εχει αντικατασταθει παρά τις συνεχεις "ενοχλήσεις " μας για περίπου εξη μήνες δίοτι...
Επισκευή κάδου απορριμάτων.
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Φιλίππου 103, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Στην Φιλίππου 103 στο κέντρο στη Ροτόντα ο κάδος απορριμάτων έχει σπασμένο καπάκι και έχει χαλάσει ο μηχανισμός και δεν κλείνει το καπάκι.
Οριοθέτηση κάδου απορριμάτων.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Σε εξέλιξη
Τρικάλων 4, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Στην Τρικάλων 4 να οριοθετηθεί ο κάδος απορριμάτων γιατί τον μετακινούν στο νούμερο 2 ενώ η θέση του είναι στο 4.
Μετακίνηση κάδου απορριμάτων.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Σε εξέλιξη
Τρικάλων 4, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Στην Τρικάλων 2 στην Τούμπα υπάρχει κάδος απορριμάτων τον οποίο μετακίνησαν από την Τρικάλων 4 όπου είναι η θέση του. Να μεταφερθεί ο κάδος στο 4 και να οριοθετηθεί για να μη τον μετακινούν.
Επισκευή κάδων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Δεμερτζή 26, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Δεμερτζή 26. Να επισκευαστεί ο κάδος απορριμμάτων που βρίσκετε στον αριθμό 26 γιατί έχει χαλάσει ο μηχανισμός του και δεν ανοίγει το καπάκι του.