Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Γιάννη Αγγέλου με Ανταίου
subject
Γιάννη Αγγέλου με Ανταίου στο δημοτικό parking του δήμου έχει 4 εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα.
παρατημένω όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
βασιλέως Γεωργίου Θεσσαλονίκη
subject
παρατ ημένο όχημα SEAT IBIZA κίτρινο απέναντι απο το δημαρχείο στην στροφη δηπλα απο το παρκο προσκόπων χωρίς πινακίδες .
ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
25ης Μαρτίου 54, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Στο ελεύθερο Δημοτικό πάρκιγκ "ΓΑΛΑΞΙΑ" στη συμβολή των οδών Μαρτίου -Καρακάση έχουν εγκαταλειφθεί τουλάχιστον τέσσερα (4) οχήματα στα όρια της περίφραξης που συνορεύει με τις οικοδομές της οδού Δελφών ,εδώ και πάνω από 10 μήνες για τα δύο και τα άλλα δύο πάνω από χρόνο.Σε...
Παρατημένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Πυλαίας 27, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Χωρίς πινακίδες, Alfa Romeo 147 κόκκινο, παρατημένο επί μήνες στην οδό Πυλαίας αρ. 27
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Καστριτσίου 1, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Στο συγκεκριμένο σημείο, Καστριτσίου 1-3 στην Πλατεία Αθωνος, συγκεντρώνονται πολλά απορρίμματα λόγω του ότι τα περισσότερα καταστήματα της περιοχής είτε είναι υγειονομικού ενδιαφέροντος είτε εμπορεύονται τρόφιμα, Θα πρέπει μάλλον να προγραμματισθούν περισσότερα...
Αποκομιδή απορριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Επισκόπου Αμβροσίου 4, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Αμβροσίου 4 δεν έγινε η αποκομιδή των σκουπιδιών.
Καμπάνα γυαλιού να αδειάσει
Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Αχιλλέως Σαμοθράκη 15 θεσσαλονίκη
subject
Η καμπάνα γυαλιού είναι γεμάτη, να γίνει η αποκομιδή.
ΜΠΑΖΑ
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΚΟΡΑΗ 45
subject
ΜΠΑΖΑ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΟΡΤΑΡΙΑΣΗ
ΜΠΑΖΑ
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ ΚΟΡΑΗ 45
subject
ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΦΘΕΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠΟ ΜΠΑΖΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑΣΟΥΝ
Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Στεφάνου Νούκα 4, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Στεφάνου Νούκα 4 η κάδοι της ανακύκλωσης δεν αδειαζουν περίπου 1 εβδομάδα.
Μετακίνηση κάδου απορριμάτων.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ιωάννου Καισαρείας 7, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Στην Ιωάννου Καισαρείας 7 στην Τούμπα μετακινούν συνέχεια τον κάδο απορριμάτων και τώρα ο κάδος εξαφανίστηκε.
παρατημένος ζωολογικος κήπος
Αδέσποτα ζώα - Ζωολογικός Κήπος linear_scale Κλειστό
Γράψτε τη διεύθυνση
subject
Το καημένο το ζωντανό έχει πεθάνει και καμία κίνηση εδώ και δύο μέρες
πρόβλημα καθαριότητας οδού καπ. πατρικη
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Α' Δημοτική κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Καπετάν Πατρική 7, Thessaloniki 546 22, Greece
subject
Η οδός καπετάν πατρική απέναντι από τον Έσπερο,όπου κ σταθμεύουν τις σκούπες τους οι υπάλληλοι της καθαριότητας του δημου, δεν καθαριζεται παρα σπανια.
Συντήρηση του κτηρίου της παλιάς οικοκυρικης σχολής
Αφισοκόλληση - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Εγνατία 113-119, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
έχουμε ένα τέτοιο κτήριο στο κέντρο της πόλης, με ιστορικη σημασία, και το έχουμε αφήσει να ρημαξει! Βρωμιές, αφίσες, γκράφιτι από έξω! Πίσω στην αυλή τα χόρτα κοντεύουν να φτάσουν τα 2 μέτρα, σίγουρα θα έχει ποντίκια εκεί μέσα, θα αποτελεί και εστία μόλυνσης για την γειτονια!
Κλάδεμα δένδρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Δημητρίου Γούναρη με Αρμενοπούλου
subject
Δημητρίου Γούναρη με Αρμενοπούλου να κλαδευτεί το δένδρο, εμποδίζει τον φωτισμό της οδού.(επανάληψη).
Κλάδεμα δέντρων.
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
οδός Ιωακείμ Γ´, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Ιωακείμ Γ. 1 Σαράντα εκκλησιές να κλαδευτούν τα δένδρα.
προβλήματα σαρώματος
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Δελφών, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Δελφών στα δημοτικά γήπεδα Γήπεδα Γαλαξία, δεν σκουπίζουν μέσα καθόλου.
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Τσιμισκή 35, Thessaloniki 546 24
subject
Δοκιμαστικο
Καμένη λάμπα σηματοδοτη
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Απαντήθηκε
Πέτρου Συνδίκα 86-90, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Καμένη λάμπα σηματοδοτη εδώ και 4 μήνες
Καμμένη λάμπα σηματοδότη
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Απαντήθηκε
Τσιμισκή 134, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Η λάμπα του πράσινου για τους πεζούς στη διασυαύρωση Τσιμισκή με Εθνικής Αμύνης αό τη μεριά του ανοικτού πάρκινγκ, είναι εδώ και μήνες καμμένη!