Απομάκρυνση 2 κάδων απορριμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Σωτήρη Σκίπη 7, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Σωτηρίου Σκήπη 7 και 8 να απομακρυνθούν οι 2 κάδοι απορριμάτων γιατί υπάρχουν ημιυπόγεια διαμερίσματα και δεν μπορούν να ανοίξουν τα παράθυρα από τη δυσοσμία και εξάλλου δεν χρειάζονται γιατί υπάρχουν αρκετοί κάδοι στην Μακεδονίας και εξυπηρετούνται οι κάτοικοι.
Αντικατάσταση κάδου απορριμμάτων.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πλούτωνος 15, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Πλούτωνος 15 ο κάδος είναι διαλυμένος.
Επισκευή κάδων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ιωαννίνων με Ομήρου
subject
Ιωαννίνων με Ομήρου τρύπιος κάδος σκουπιδιών.
Μετακίνηση κάδου απορριμάτων.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Χαλκιδικής 67, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Χαλκιδικής 67, να μετακινηθεί ο κάδος σκουπιδιών από το 67, 3-4 μέτρα πιο κάτω.
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Χαλκιδικής 60, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Χαλκιδικής 60, να μην τοποθετηθεί ο κάδος των σκουπιδιών μπροστα στην είσοδο της οικοδομής.
κάδοι ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Παρκο σκυλων Φωκα Νεα παραλία, Λεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου 33, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα
subject
Καλή ιδέα είναι, μικροί κάδοι ανακύκλωσης στην Νέα Παραλία. Τόσα πλαστικά, αλουμινένια δοχεία από καφέδες και αναψυκτικά καταλήγουν σε σκουπίδια...
κάδος ανακύκλωσης σπασμένο καπάκι
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πρωτογενούς 44-46, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
οδός Πρωτογενούς με Παιονιού το καπάκι του κάδου ανακύκλωσης είναι σπασμένο και επικίνδυνο για ατυχήματα θέλει αλλαγή ευχαριστώ.
Τοποθέτηση και οριοθέτηση κάδου σκουπιδιών.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καραολή και Δημητρίου Των Κυπρίων 26, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Καραολή και Δημητρίου Των Κυπρίων 26, οι κάδοι των σκουπιδιών να μετακινηθούν στην αρχικη τους θέση στο 30.
ελλιπής φρεάτιο +Δεν Εχουμε Καδους Απορριματων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Σαχτούρη 4, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Χωρίς Να κάνω χιούμορ ειλικρινά όταν έφτιαξαν το φρεάτιο δεν είδανε ότι τα νερά κυλάνε άλλου..το sos Είναι όμως ότι τα νερά από την Σαχτούρη και την Σαχίνη τρέχουν σε όλο το μήκος της ανηφόρας διασχίζουν την ολυμπιαδος και καταλήγουν Στην Πλατιά μουσχουντή.Πόσα ακόμα...
κλαδεμα δεντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Βίτσι 55, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Στην οδο βιτσι (54627) τα δεντρα χρειζουν αμεσσα κλαδεμα διοτι δεν μπορει ο κοσμος να περασει απο τα πεζοδρομια
Δένδρα που ξεραίνονται στην Ανατολικής Θράκης 82-86.
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
3ης Σεπτεμβρίου 377, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Γεια σας. Αναφέρομαι πάλι στο αίτημά μου αριθμός 5.150 που μού γράψατε ότι απαντήθηκε, για δένδρα που έχει ξεραθεί πάνω από το 50 % τού φυλλώματός τους στην Ανατολικής Θράκης 82, 84, 86. Σας ευχαριστώ για τις άμεσες ενέργειες που ...
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Νιγρίτας 45, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Νιγρίτας 45, ο κάδος σκουπιδιών μετακινήθηκε στο 47, πάνω σε φρεάτειο.
πεταμένα κλαδιά
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Τριπτολέμου 23-25, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
το αιτιμα μου #5261# πεταμενα κλαδιά δεν μαζεύτηκαν οδός Μεγακλεους και Τριπτολεμου γωνιά
πεταμένο στρώμα και ξύλα
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Πολυβίου Ιστορικού 63, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
οδός πολυβιού ιστορικού με Παιονιού γωνιά υπάρχει ένα πεταμένο στρώμα και ξύλα.
πεταμένα κλαδιά
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Μεγακλέους 62-64, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
οδός Τριπτολεμου με Μεγακλεους γωνιά στου κάδους από πίσω έχει πεταμένα κλαδιά ευχαριστώ.
ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΔΟΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μοναστηρίου 36, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Κάδος σκουπιδιών(πράσινος) σπασμένο το πεντάλ που ανοιγει το καπάκι με αποτέλεσμα να μένει ανοιχτός!!!!!
Επισκευή κάδου απορριμμάτων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 74, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 74, να επισκευαστεί το καπάκι του πράσινου κάδου.
Αντικατάσταση κάδου απορριμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βοσπόρου 89, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Να αντικατασταθεί ο κάδος απορριμάτων στη Βοσπόρου 89-91, γιατί είναι τρύπιος και πέφτουν τα σκουπίδια στο δρόμο.
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Κιλκισίου 11, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Κιλκισίου 11 - 14, να τοποθετηθούν κάδοι σκουπιδιών.
Επισκευή κάδων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ζαΐμη 28, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
Ζαΐμη 28, Τριανδρία, σπασμένο καπάκι πράσινου κάδου.