Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Γαμβέτα 65, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Γαμβέτα 65 - 1 Πόρτα.
Ογκώδη.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Παπακυριαζή 15, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Παπακυριαζή 15 -4 πόρτες.
Απόσυρση εγκαταλελειμένου αυτοκινήτου
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αγίου Δημητρίου 32, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλελειμένου αυτοκινήτου στην Αγίου Δημητρίου 32 χωρίς πινακίδες της DHL
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Στεφάνου Νούκα 15, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Στεφάνου Νουκα εγκαταλελειμένο Ι.Χ RENAULT MEGANE ασημί χωρίς πινακίδες. (επανάληψη).
Ογκώδη..
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 74, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Βασιλίσσης Όλγας 74 -1 στρώμα.
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ιωνίας 20, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΙΩΝΙΑΣ 20 ΜΕ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΓΩΝΙΑ Κ.ΤΟΥΜΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΛΟ ΜΕ ΑΡ. ΚΥΚΛ. (έχει αφαιρεθεί).ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΣΤΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗΣ
Απόσυρση εγκαταλελειμένου αυτοκινήτου
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ανακρέοντος, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλελειμένου αυτοκινήτου στην οδό Ανακρέοντος 15 Χαριλάου μάρκας Νισσάν Πριμέρα μαύρο
Ογκώδη.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Μελενίκου 61, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Μελενίκου 61, 1 κρεβατοκάμαρα.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Μαρασλή 76, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Μαρασλή 76 - Εκκλησία Οσία Ξένη - Ξύλα και κλαδιά.
Ογκώδη.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Βούλγαρη και Πρεβέζης, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Βούλγαρη και Πρεβέζης ένα στρώμα.
Ογκώδη.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Μιχαήλ Ψελλού 37, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Νιχαήλ Ψελλού 37 ένα στρώμα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Ετεοκλέους 15, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Ετεοκλέους 15 - καρέκλα,1 πλαστικό δοχείο μεγάλο,1 στρώμα.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ελένη Σκούρα 5 Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Ελένη Σκούρα 5 - Renayt t Clio κόκκινο χωρίς πινακίδες.
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ Ι.Χ.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αρτέμιδος 53, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ 53 Ε' ΔΗΜΟΤ. ΔΙΑΜΕΡ. ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ ΕΔΩ Κ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΝΑ Ι.Χ. ΜΑΡΚΑΣ OPEL ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΕ ΑΡΙΘ. ΚΥΚΛΟΦ. (ο αριθμός κυκλοφορίας αφαιρέθηκε) . ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΝΕΡΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΤΟΥ.
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αλ. Παπαναστασίου 128, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Στην οδό Αλ. Παπαναστασίου 128 έξω από περίπτερο υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (FIAT κόκκινου χρώματος) με πλαστές πινακίδες κυκλοφορίας.
Eγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Πατριάρχου Γρηγορίου Ε 2-4, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Στην οδό Πατριάρχου Γρηγορίου Ε 2-4 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (OPEL μαύρου χρώματος) χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας.
oγκωδη
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Στεφάνου Νούκα 15, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Στεφάνου Νούκα 15, Ι.Χ. RENAULT MEGANE ασημί χωρίς πινακίδες εγκαταλελειμένο. (Επανάληψη).
oγκωδη
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Στεφάνου Νούκα 15, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Στεφάνου Νούκα 15, Ι.Χ. RENAULT MEGANE ασημί χωρίς πινακίδες εγκαταλελειμένο. (Επανάληψη).
εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο εστία μόλυνση
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Διδασκάλου Βασιλείου Αδαμίδου, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο OPEL ASSCONA Βυσσινί απέναντι από την θύρα 5 γήπεδο ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ Οδος βασιλείου αδαμιδου διδασκάλου τούμπα πάνω από 4 μήνες παρατιμενο.
Ά. Κατσάλη με Χαλκιδικής τουλάχιστον 5 αυτοκίνητα μόνιμα αφημένα χωρίς πινακίδες.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Γεωργίου Κατσάλη 9, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Επί της Α. Κατσάλη 9 με Χαλκιδικής - αδιέξοδο, τουλάχιστον 5 αυτοκίνητα χωρίς πινακίδες ακίνητα για πολύ καιρό, που κυρίως χρησιμοποιούνται για να παρκάρουν κάποιοι από μπροστά τους. Σε μια περιοχή που έχει σημαντική επιβάρυνση λόγω εργασιών μέτρο.