Αντικατάσταση κάδου
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ασημάκη Θεοδωρίδη 4 Θεσσαλονίκη
subject
Ασημάκη Θεοδωρίδη 4 ο πάτος του κάδου είναι τρύπιος.
Τοποθέτηση και οριοθέτηση κάδου σκουπιδιών.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ολυμπίας 10, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Ολυμπίας 10 2 κάδοι ανακύκλωσης και 2 απορριμμάτων έχουν χαλασμένα πεντάλ.
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Δεληγιώργη 29, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Δεληγιώργη 29 - Λείπει ο κάδος απορριμμάτων.
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΔΕΝΔΡΟ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Κυριάκου Μανωλάκη 14, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Επί της οδού Μανωλάκη Κυριακού 16 υπάρχει ενα ξερό και σάπιο δένδρο το οποιο γέρνει επικίνδυνα και συνεπώς ειναι πολύ πιθανό να πέσει και να προκαλέσει ζημια εκτος απο αυτοκίνητα και σε άνθρωπο
Ογκώδη.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Βαρώνου Χιρς 1, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα
subject
Βαρώνου Χιρς 1, καρέκλες.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Μαρκ. Μπότσαρη 64, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Μπότσαρη 64 βιβλιοθήκη μικροέπιπλα.
ΑΧΕΠΑ
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Κλειστό
Αγίου Δημητρίου, Θεσσαλονίκη 546 36
subject
Καθημερινά στην Αγίου Δημητρίου πάνω στον ποδηλατόδρομο στο ύψος του ΑΧΕΠΑ παρκάρουν παράνομα δεκάδες αυτοκίνητα μέσα στον ποδηλατόδρομο καθιστώντας αδύνατη την κίνηση των ποδηλάτων και επικίνδυνη για τους ποδηλάτες που αναγκάζονται να κάνουν ελιγμούς στον ταχείας...
ΣΤΑΘΜΕΥΣΕΙΣ
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Κλειστό
Δημ. Γούναρη 13, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Καθημερινό φαινόμενο και μόνιμα σταθμευμενα κάποια οχήματα Εναντι πεζόδρομου Δημητρίου Γούναρη 13 αδιέξοδο δρομάκι
Κλάδεμα δένδρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Μακεδονικής Αμύνης 3, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Μακεδονικής Αμύνης 3 - Να κλαδευτούν τα δέντρα γιατί τα κλαδιά έχουν φτάσει στα μπαλκόνια και κρύβουν τις όψεις από τα μαγαζιά.
ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Κλειστό
Στρ. Καλλάρη 2, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
ΜΟΝΙΜΑ ΜΕ ΟΧΗΜΑΤΑ καθ όλο το μήκος του ΑΠΌ ΝΙΚΗΣ ΕΩΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙΤΕ
Κλάδεμα δέντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Ολύμπου 82, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Κλάδεμα δέντρων στη γωνία Ολύμπου και Μακεδονικής Αμύνης. Τα κλαδιά μπαίνουν στα μπαλκόνια και εμποδίζουν τις τέντες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Κλάδεμα δέντρων.
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Αγίας Σοφίας και Βλαχάβα, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Στην Αγίας Σοφίας και Βλαχάβα το ένα δέντρο δεν έχει κλαδευτεί καθόλου.
Κλάδεμα δένδρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Δημ. Γούναρη, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Κλάδεμα δένδρων επί της οδού Δημητρίου Γούναρη 1-7
Δενδροδόχοι οδού Αγίων Πάντων
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγ. Πάντων 40, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Επί της οδού Αγίων Πάντων υπάρχουν περισσότερες από 6 δενδροδόχοι που έχουν κλεισθεί με πλάκες ή έχουν τσιμεντωθεί (από το ύψος της οδού Ρεγκούκου έως την οδό Κολωνιάρη). Υπάρχει κάποια μέριμνα για να απελευθερωθούν και να φυτευτούν με δεντρα όπως οφείλεται από πλευράς...
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αδελφών Εμμανουήλ 7, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Αδελφών Εμμανουήλ 7 - Λείπει ο κάδος απορριμμάτων και όλα τα απορρίμματα είναι κάτω στον δρόμο. Να τοποθετηθεί κάδος.
Δενδροφύτευση οδού Κωστή Μοσκώφ (ΚΗΦΙΣΙΑ)
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Μοσκώφ 2, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Παρακαλούμε να γίνει δενδροφύτευση στο πεζοδρόμιο κατά μήκος της οδού Κωστή Μοσκώφ στην Κηφισιά (ενορία Αγίας Αναστασίας), όπου κατά μήκος του πεζοδρομίου (μήκους περίπου 70 μέτρων) στα ζυγά νούμερα (συγκρότημα κατοικιών ΔΟΥΡΟΣ) δεν υπάρχει ούτε ένα δένδρο. Επισυνάπτω...
Δενδροφυτεύσεις - κλαδεύσεις
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Δοϊράνης 9, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Δο'ιράνης 9 κάποιο συννεργείο έκοψε τα δένδρα αλλά άφησαν κλαδιά και λόγω του έπεσε πάνω σε αυτοκίνητο έχει και γιαλια .δίπκα έχει σχολείο,
ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΩΝ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Σόλωνος 7-9, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ....ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΖΗΣΕ ΜΑΗ Μ .ΝΑ ΦΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΛΙ....ΑΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΟΛΩΝΟΣ-28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΥΨΟΣ...
πεταμένο στρώμα
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Πολυγνώτου 53, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
πεταμένο στρώμα πολυγνωτου 54 .δεξιά προς τους κάδους.
Κλάδεμα δέντρου
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Κλάδεμα δέντρου