Πέντε κενές δενδροδόχοι
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Μπαλόγλου 11, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Στη διασταύρωση των οδών Μπαλόγλου με Βερατίου (Ξηροκρήνη) υπάρχουν 5 κενές δενδροδόχοι. Οι δύο κενές δενδροδόχοι βρίσκονται στη γωνία που βρίσκονται οι καδοι (γωνία σχολείου Βερατίου με Μπαλόγλου). Οι άλλες τρεις δενδροδόχοι βρίσκονται επι της Μπαλόγλου 11 (στη γωνία του...
Δενδροφύτευση στην Πλατεία Γαλοπούλου
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Βασιλικής Παπαθανασίου 14-28, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Στην πλατεία Γαλοπούλου στην Ξηροκρήνη, στον πεζόδρομο δίπλα από το Σχολείο υπάρχουν οκτώ κενές δενδροδόχοι (7 στον πεζόδρομο και 1 δίπλα στο περίπτερο επί της οδού Κολωνιάρη). Συνεπώς χρειάζεται δενδροφύτευση με 8 νέα δέντρα. Οι θέσεις είναι έτοιμες για φύτευση.
Κλάδεμα δένδρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Δημ. Πολιορκιτού με Ευδοξίας να κλαδευτούν τα κλαδιά απο το δένδρο γιατί έχουν φτάσει στα καλώδια της ΔΕΗ.
Κοπή δένδρου
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Ικάρου 4, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Ικάρων 4.Να κοπεί το δέντρο στον αριθμό 4 γιατί έχει γυρίσει επικίνδυνα και έχει σηκώσει και τα πλακάκια του πεζοδρομίου.
Επικίνδυνο κουφάρι δένδρου ύψους 5μ- 6μ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Κλεάνθους 37-39, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Μπροστά στη ΠΑΛΑΙΑ ΝΑΥΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ επί της οδού ΒΑΣΙΛΙΣΣΗΣ ΟΛΓΑΣ υπάρχει ένα κουφάρι δένδρου ύψους 5μ-6μ , ο οποίος μπορεί να πέσει μέσα στο δρόμο με απρόβλεπτες συνέπειες για τους πολίτες.Σας αποστέλλω φωτογραφία του δένδρου(είναι δίπλα στο πολίτη που περπατά)
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Γυμνασιάρχου Νικολάου Βασικύρου, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων από την οδό Βασικύρου 3,12-14-16,18,27 μάρκας ΚΙΑ,ΠΕΖΟ,ΧΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΙΤΡΟΕΝ αντίστοιχα
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Iωνος Δραγoύμη και Βασ. Ηρακλειου, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα
subject
Στην οδό Ίωνος Δραγούμη με Βασιλέως Ηρακλείου στο κέντρο υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο το οποίο έχει πινακίδες αλλά είναι πολύ καιρό σε αυτή τη θέση μάρκας Volkswageh χρώματος λευκό.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αγγελικης Μεταλλινου 9, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Στην οδό Αγγελικής Μεταλληνού 9 περιοχή Βούλγαρη υπάρχει ένα παρατημένο όχημα μάρκας Mersedes χρώματος βυσσινί.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ολυμπιάδος 85, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Στην Ολυμπιάδος 85 υπάρχει εδώ και πολύ καιρό ένα εγκαταλελειμμένο όχημα μάρκας Fiaτ χρώματος μαύρο το οποίο έχει πινακίδες αλλά υπάρχουν πολλά σκουπίδια και είναι εστία μικροβίων.
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Δοϊράνης, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων επί της οδού Δοϊράνης 31 περιοχή Παπάφη
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Βούλγαρη 46-50, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Στην οδό Βούλγαρη 46 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (φορτηγάκι μάρκας FIAT λευκού χρώματος)
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Δημ. Γληνού 14-20, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Στην οδό Δ. Γληνού 14 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (φορτηγάκι μάρκας VW, λευκού χρώματος)
Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αγράφων και Δραγατσανίου, Θεσσαλονίκη 566 26, Ελλάδα
subject
Στην Αγράφων με Δραγατσανίου στην Άνω Πόλη υπάρχει 1 εγκαταλελειμμένο οχήμα μάρκας yolkswageη polo κόκκινο. Επίσης στην Δραγατσανίου υπάρχει ένα δίκυκλο εγκαταλελειμμένο χρώματος κόκκινο.
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Τοσίτσα, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων επί της οδού Ολύμπου 76 με Τοσίτσα γωνία
Οριοθέτηση τριών κάδων απορριμάτων.
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γεωρ. Κωνσταντινίδη 7, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Στην Γεωργίου Κωνσταντινίδη 7-9 υπάρχουν τρεις κάδοι απορριμάτων και πρέπει να οριοθετηθούν γιατί τους μετακινούν συνέχεια και κλείνουν την είσοδο της οικοδομής.
Καμπάνα για Γκαλίνα μπουκάλια
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ιπποδρομίου, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Να τοποθετείθη μια καμπάνα για μπουκάλια ιπποδρομίου με Ολύνθου Άνω τούμπα.
προβλήματα σαρώματος
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Σαάδη Λεβή, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα
subject
Σααδή Λεβή απο Δελφών μέχρι το αδιέξοδο να σαρωθεί και να πλυθεί.
Τοποθέτηση νέου κάδου ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Γεωρ. Σεφέρη 2, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Γεωργίου Σεφέρη 2.Να τοποθετηθεί καινούργιος κάδος ανακύκλωσης γιατί ο κάδος που υπήρχε είχε καεί ,τον έχει απομακρύνει το αρμόδιο τμήμα, αλλά δεν τοποθετήθηκε καινούργιος κάδος ανακύκλωσης στην θέση του παλιού.
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Λεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου και Γκύζη, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Γκύζη με Μ. Αλεξάνδρου χρειάζονται 4 κάδους σκουπιδιών.
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Μαρίας Κάλλας 21, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Με από αιτιμα #2076#για καμένη προβολής στο πάρκινγκ του ποσειδονιου το πρόβλημα δεν αποκαταστάθηκε και ή προβολής δεν ανάβουν η 3 από τους 6 και ή βλάβη παραμένει.