εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Διδασκάλου Βασιλείου Αδαμίδου 85, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
το αιτιμα 2932 σουζουκι Άσπρο έξω από την θύρα 6 γήπεδο ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ τούμπα δεν έχει επικολιθι το ίδιο αυτοκόλλητο.
Σχετικά με την τοποθέτηση κάδων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αμαλίας, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Σχετικά με την τοποθέτηση κάδων στην οδό Αμαλίας με Αγίας Τριάδας
δενδροφυτευσεις στους δρομους
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Γεωρ. Χαραλάμπους Κυπρίου 7, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Δενδροφυτευσεις στους δρομους Γεωρ. Χαραλάμπους Κυπρίου και ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΑΤΤΗ ΚΑΙ ΣΚΡΑ.ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ. ΑΠΟΜΑΚΡΙΝΣΗ ΤΩΝ ΚΛΕΙΣΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΓΝΑΤΙΑΣ
Κλάδεμα δέντρων επί της οδού Μοναστηρίου 157 με Κωλέτη.
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Μοναστηρίου 157
subject
Πρόκειται για στάση λεωφορείου, από πίσω είναι Τράπεζα, περνάει πολύς κόσμος. Τα εν λόγω δέντρα δεν έχουν κοπεί αρκετά χρόνια.
ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Μητροπόλεως 70, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Δεν είναι ορατός ο σηματοδότης λογω δένδρων
Εγκαταλείλημενο Μηχανακι
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ολύμπου 131-133, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
εγκαταλείλημενο μηχανάκι επί της Ολύμπου 131, μεταξύ ταβέρνας Νοστος και κομμωτήριου.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Εδμόνδου Ροστάν 36-38, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα
subject
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο πάνω από δυο μήνες χωρίς πινακίδες τύπου fiat cinquecento χρώμα μαύρο στην γωνία των οδών Ενδημούν Ροστάν και Σααδή Λαβή
Εγκαταλελειμμένο όχημα σε διασταύρωση
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Καισαρείας 34, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Το συγκεκριμένο όχημα ειναι εγκαταλελειμμένο, χωρίς πινακίδες και εμποδίζει την ορατότητα στη διασταύρωση με αποτέλεσμα πολλαπλά ατυχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ιωακείμ Σγουρού 6, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Στην Ιωακείμ Σγουρού 6 υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο μάρκας FORD FIESTA χρώματος γκρι πάνω από δύο μήνες και είναι εστία μόλυνσης. Δίνεται σε επανάληψη.
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 12, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Στην λεωφ. Κ. Καραμανλή 12 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες (MITSUBISHI μπορντό χρώματος).
Σάρωμα.
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 74, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Βασιλίσσης Όλγας 74 μπροστά στο φαρμακείο ο δρόμος χρειάζεται σάρωμα.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Πατριάρχου Γρηγορίου Ε 3, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Γρηγορίου Πέμπτου 3, Ι.Χ μαύρο OPEL χωρίς πινακίδες με βγαλμένη την προηγούμενη ειδοποιηση.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο πάνω από 4 μήνες
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Μαρώνειας 51, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
πάνω από 4 μήνεςBMW ΑΣΠΡΟ Με πινακίδες (ο αρ. κυκλοφορίας έχει αφαιρεθεί) στην οδό Μαρωνια με πολυγνωτου το οχήματα είναι επιτης Μαρωνια λίγο πριν το ρέμα.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Λυσίμαχου Καυταντζόγλου 56, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Λυσίμαχου Καυταντζόγλου 56 υπάρχουν 3 εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα ένα HONDA CIVIC ασημί, ένα NISSAN ασημί και ένα OPEL ασημί όλα χωρίς πινακίδες.
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Δήμου Τσέλιου 28, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Στην οδό Δήμου Τσέλιου 28 υπάρχει εγκαταλελειμμένο όχημα (CITROEN μπλε χρώματος) χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας.
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αλ. Μιχαηλίδη, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Απόσυρση εγκαταλελειμένων αυτοκινήτων μλαρκας Σιτροέν ΖΧ χρώματος μαύρο στην Αλεξάνδρου Μιχαηλίδη 13 και Νταιβού χρώματος πράσινο στην Αλεξάνδρου Μιχαηλίδη 1Β
ΔΕΝΔΡΟΦΥΤΕΥΣΗ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Mορκενταoυ 2-4, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Κενή δενδροδόχος Μορκενταου 3
Παρατημένο Όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 82-84, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Στο όχημα έχετε επικολλήσει αυτοκόλλητο εδώ και 2 μήνες. Πότε θα πραγματοποιηθεί η απομάκρυνση του;
Εγκαταλελειμμενο όχημα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αλεξάνδρου Μιχαηλίδη 1Γ, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Πράσινο, μάρκας daewoo. Πινακίδες πίσω (ο αρ, κυκλοφορίας έχει αφαιρεθεί).
ΔΕΝΔΡΟΔΟΧΟΙ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Ζεύξιδος 8, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Ζεύξιδος γωνία με Παύλου Μελα κενή δενδροδόχος Μακένζυ Κινγκ 12 δεν μπορεί να αναπτυχθεί είναι "κουτσουρο"