Κενες δενδροδόχοι οδού Μπαλόγλου
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Γεωρ. Μπαλόγλου 19, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Στην οδό Μπαλόγλου (από το ύψος της οδού Βαλσαμάκη έως και το Δημοτικό σχολείο) υπάρχουν κενες δενδροδόχοι.
ΠΑΛΕΤΕΣ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΕΝΤΡΟ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Σε εξέλιξη
Λέοντος Σοφού 1, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα
subject
Στην οδό Λ. Σοφού 1, εδώ και κάποιες εβδομάδες, κάποιος έχει στοιβάξει παλέτες στο δέντρο που βρίσκεται στη γωνία απέναντι από τη νησίδα και τις έχει δέσει με χοντρό συρματόσχοινο και λουκέτο. Δεν τις έχει εγκαταλείψει, επειδή ο αριθμός τους αυξομειώνεται συχνά. Δεν τον έχω...
ΟΓΚΩΔΗ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Ερμού 50Α, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Στάση ΟΑΣΘ Ερμού 50 καρέκλα με κλειδαρια΄
ΟΓΚΩΔΗ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Βασ. Ηρακλειου 36-38, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Βασιλέως Ηρακλείου 43 Μήνες τώρα αλυσοδεμένα , άνευ αδείας προφανέστατα
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Αγίας Σοφίας 28, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
ΟΛΑ τα καλάθια στον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας πρέπει να πλενονται ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ αλλιώς είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ Φωτογραφία του Akis Lazarou.
Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Χατζηλαζάρου 9, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Χατζηλαζάρου 9, είναι σπασμένες οι πλάκες στο πεζοδρόμιο και υπάρχει πρόβλημα στην διέλευση πεζών.
καφαο άχρηστο
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Απαντήθηκε
Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 43, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
οδός Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου στάση λεωφορείου ΟΑΣΘ λαογραφικό μουσείο από πίσω από την στάση υπάρχει ένα καφαο άχρηστο κενό πού δέν χρησιμεύει τίποτα κενό πού θέλει ξιλομα και το καφαο και ή βάση τσιμέντου που υπάρχει.
Καμμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αγίας Μαρίνας 52, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Αγίας Μαρίνης 52, η λάμπα είναι καμμένη και δίνεται σε επανάληψη και επίσης δόθηκε και τηλεφωνικώς στον Κύριο Κατιρτζόγλου στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Απαντήθηκε
Λεωφ. Μεγ. Αλεξάνδρου, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Το αίτημά μου #5220# δεν αποκαταστάθηκε. Πάρκο ΧΑΝΘ οι λάμπες είναι καμένες και δεν αλλάχθηκαν. Και οι 2 γλόμποι από τα φωτιστικά είναι σπασμένοι.
Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Σωκράτους 2, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Σωκράτους 2, δεν ανάβει ο φωτισμός.
καμένη λάμπα και προβολέας
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Δημηρίου Ιπατρού 1, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
οδός Επταπυργιου στο καφέ προπυλαιο εκεί που είναι τα παγκάκια το τελευταίο φωτιστικό δεν δουλεύει είναι καμένη ή λάμπα και ο προβολέας.
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΑΣ
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Προξένων 3, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
 Παρακαλώ για την αντικατάσταση των καμένων λαμπτήρων στην οδό Προξένων, Διοικητήριο. Οπωσδήποτε στο νούμερο 3, αλλά πιθανόν και σε άλλα σημεία της οδού. Ευχαριστώ
Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Προξένων μεταξύ Κασσάνδρου και Αγίου Δημητρίου Θεσσαλονίκη
subject
Προξένων μεταξύ Κασσάνδρου και Αγίου Δημητρίουοι λάμπες δεν ανάβουν.
Καμμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Κασσάνδρου 1, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Στην αρχή της Κασσάνδρου μέχρι και το ύψος του υπουργείου Μακεδονίας Θράκης οι λάμπες από τις κολώνες χαμηλού φωτισμού δεν ανάβουν.
Καμμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ετεοκλέους 32, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Υπάρχει μια καμμένη λάμπα στη συμβολή των οδών Ετεοκλέους και Αναξιμάνδρου.
Καμένη - Λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Οστροβού 26, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Οστροβού 26, καμένη λάμπα.
Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Κορομηλά με Γραβιάς στο πάρκο Κορομηλά 20 -22
subject
Κορομηλά με Γραβιάς στο πάρκο δεν ανάβει η λάμπα .Κορομηλά 20 -22 να τοποθετηθεί φωτιστική λάμπα.
Καμμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ιωάννου Αγγελόπουλου 50, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Αγγελοπούλου 50 υπάρχουν καμένες λάμπες και το βράδυ είναι σκοτάδι
Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ιωάννου Αγγελόπουλου 50, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Ιωάννου Αγγελόπουλου 50, δεν ανάβει ο ηλεκτροφωτισμός.
Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αγίας Μαρίνας 52, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Αγίας Μαρίνας 52, δεν ανάβει ο ηλεκτροφωτισμός.SOS.