Κατασκευή Βάσης Κάδου Απορριμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Ανατολικής Θράκης 1, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Στην Κάτω Τούμπα, γωνία Ανατολικής Θράκης και Κλεάνθους και επί της Ανατολικής Θράκης υπήρχαν πάντα δύο κάδοι σκουπιδιών εκατέρωθεν του δρόμου. Προστέθηκαν δύο ακόμη κάδοι για χαρτιά-πλαστικά ο ένας και για γυάλινα σκεύη ο άλλος. Τοποθετήθηκαν και οι δύο από την ίδια...
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Γαριβάλδη 24, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Γαριβάλδη 24, Λείπει ο κάδος απορριμμάτων. Να τοποθετηθεί νέος κάδος.
Επισκευή κάδου
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Σινώπης 19, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Σινώπης 19, - χαλασμένο το πεντάλ του κάδου απορριμάτων.
Οριοθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Ανατολικής Θράκης 58, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Ανατολικής Θράκης 58, ο κάδος σκουπιδιών να να μεταφερθεί στην αρχική του θέση που είναι το 56.
ΣΤΥΛΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αγίας Σοφίας 31, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
ΕΡΜΟΥ και Αγίας Σοφίας απέναντι από την Πλατεία Αγίας Σοφίας στο πεζοδρόμιο μεταξύ των δύο καθέτων της Ερμού Ειναι επικίνδυνο
οριοθέτηση κάδου ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Ανατολικής Θράκης 66, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Ανατολικής Θράκης 66, ο κάδος ανακύκλωσης να τοποθετηθεί δίπλα στο κενό του 66.
ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΜΕ 1. ΤΗΝ ΟΔΟ ΑΛΚΜΗΝΗΣ & 2. ΤΗΝ ΟΔΟ ΝΕΜΕΑΣ
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Στρ. Γενναδίου 22, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΜΕ 1. ΤΗΝ ΟΔΟ ΑΛΚΜΗΝΗΣ & 2. ΤΗΝ ΟΔΟ ΝΕΜΕΑΣ
καλαθάκι θέλει βιδωμα
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 78, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
οδός ΔΙΑΓΟΡΑ 78 με Εμπεδωλεους γωνιά το καλαθάκι είναι ξηλομενω θελη βιδωμα .
Επισκευή κάδων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Καρακάση 80, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Καρακάση 80 και Μαντινείας, οι κάδοι σκουπιδιών και ανακύκλωσης που βρίσκονται σε όλη την σειρά έχουν πρόβλημα είτε στους μοχλούς είτε στα καπάκια.
χαλασμένος μπλε κάδος
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Λεωφόρος Βασιλέως Γεωργίου 28, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
δε λειτουργεί το άνοιγμα με το πόδι
Αντικατάσταση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 3, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Νικηφόρου Ουρανού 3, να αντικατασταθεί ο κάδος σκουπιδιών,έχει τσαλακωθεί από αυτοκίνητο.
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 3, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Νικηφόρου Ουρανού 3, περιοχή ΦΙΞ, ο κάδος απορριμάτων έχει καταστραφεί γιατί έπεσε ένα αυτοκίνητο επάνω του και τον τσαλάκωσε. Ο κάδος πρέπει να αντικατασταθεί άμεσα γιατί δεν υπάρχει άλλος κάδος στην περιοχή.
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΔΟΥ
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Άν. Νάστου 17, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Νάστου Αντωνίου 17.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΕΠΙΣΗΜΑΝΘΕΙ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΔΟ Η ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΔΟ!!ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΕ Η ΑΜΕΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΔΟΥ.ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑΝΘΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ...
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Αναγεννήσεως 14, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Αναγεννήσεως 14, υπήρχε ένας κ Αναγεννήσεως 14, υπήρχε ένας κάδος απορριμάτων και 2 κάδοι ανακύκλωσης εδώ και λίγες μέρες όμως δεν υπάρχει ο κάδος σκουπιδιών υπάρχουν μόνο οι 2 κάδοι ανακύκλωσης και δεν έχει κάδο απορριμάτων για τα...
Κάδος χωρίς τροχούς
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Patriarchou Grigoriou E 1, Thessaloniki 542 48, Greece
subject
Ο καδος απορριμμάτων έχει σπασμενους τροχούς
πάγος
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Κλειστό
Προξένου Κορομηλά 5-7, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Γωνία Καρ. Ντηλ με Προξένου Κορομηλα, ανεβαινοντας αριστερά, έχει πάγο από το Σάββατο και συνέχεια. ΠΡΟΣΟΧΉ.
πάγος
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Κλειστό
Κατάκαλου 3, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Γωνία Καρ. Ντηλ με Προξένου Κορομηλα, ανεβαινοντας αριστερά, έχει πάγο από το Σάββατο και συνέχεια. ΠΡΟΣΟΧΉ.
ανεπαρκής φωτισμός
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Μαντινείας 44, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Οι λάμπες που υπάρχουν στην οδό Μαντινείας από την Πέτρου Συνδίκα έως την Μ.Μπότσαρη παρέχουν ελάχιστο φωτισμό και μαλιστα αρκετές καλύπτονται από φυλλώματα δέντρων.
Καμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Λιτοχώρου 61, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Λιτοχώρου 61, καμένη λάμπα.
Καμένη - Λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Λιτοχώρου 61, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Λιτοχώρου 61, 1 Καμένη λάμπα.