ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Δημ. Μητροπούλου 25-27, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
ΓΑΜΒΕΤΑ -ΣΟΛΩΝΟΣ ΜΕ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ(ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗς ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ) ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΕΝΑ ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΜΑΞΙ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΓΚΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ .ΠΑΡΑΚΛΑΕΙΤΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΝ ΟΧΙ ΑΜΕΣΗ...
Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Αναλήψεως 73, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Αναλήψεως 73, υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες μάρκας TOYOTA CARINA χρώματος γκρι σκούρο.
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Δέρκων 30, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Δέρκων 30, με Τίμωνος 1, V W μπλε χωρίς πινακίδες.
Εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Παπάφη 138, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Παπάφη 138, υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες μάρκας OREL KADETT χρώματος μπλε
Εγκαταλειμμένο όχημα χωρίς πινακίδες
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Σκιάθου 26, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Καλημέρα στη οδό Σκιάθου 26 βρίσκεται εδώ και πολύ καιρό παρατημένο χωρίς πινακίδες ένα Citroen Xanthia παρακαλώ για τις ενέργειές σας για την απομάκρυνση από το σημείο ώστε να εξοικονομηθεί μια επιπλέον στάθμευση για την περιοχή.
εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο δεν απομακρύνθηκε
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Κώστα Βάρναλη 74, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
οδός Κωστή Βάρναλη 78 πεζό πράσινο έχει επικολιθη το ειδικό αυτοκόλλητο από 16/12/2016 και ακόμα δεν έχει απομακρυνθεί.
Αίτημα απομάκρυνσης αυτοκινήτου
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Κλείτου 14, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Καλησπέρα σας.Θα ήθελα να σας επισημάνω πως το αίτημα μου με αριθμό 9932 /18/11/2016 για την απόσυρση εγκαταλελειμμένου αυτοκινήτου εδώ και ένα και πλέον έτος από την οδό Γαμβέττα με Κλείτου γωνία δεν έχει ικανοποιηθεί αν και έχει παρέλθει ο προβλεπόμενος χρόνος των τριών μηνών...
Κλάδεμα δέντρων.
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Βιζυής Βύζαντος με Κεσάνης
subject
Βιζυής Βύζαντος με Κεσάνης, να κλαδευτούν τα δένδρα.
Δενδροφυτεύσεις - κλαδεύσεις
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Αγίου Μήνα 1, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
subject
Αγίου Μήνα 1, όλη να κλαδευτούν τα τα δένδρα
Καμένες - Λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Νικάνορος 29, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Νικάνορος 29, - 1 καμένη λάμπα.
Αντικατάσταση φωτιστικου
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αγίου Δημητρίου 161, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
το Αίτημα μου #8759# οδός Αγίου Δημητρίου από ελευθέριου Βενιζελου μέχρι κατσιμηδη προην βενζινάδικο BP είχαν αλαχτη τα 2 από τα τρία φωτιστικά επειδή τό τρίτο ήθελε κλάδεμα το δένδρο δεν είχε αλλαχτεί θα ήθελα να ενιμερωσο ότι η διεύθυνση πρασίνου κλαδεψε το δένδρο και έτσι...
Καμμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
25ης Μαρτίου 61, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
25ης Μαρτίου 61 και 25ηςΜαρτίου με Δελφών καμένες λάμπες.
Καμένη - Λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ανδρεοπούλου 2, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Ανδρεοπούλου 2, 1 Λάμπα καμένη.
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Γρηγορίου Λαμπράκη 81-85, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
οδός Γ.Λαμπρακη έξω από την είσοδο της εκκλήσεις της Αγίας Βαρβαρας δεξιά που είναι το πλακόστρωτο δεν αναβει η λαμπα που φωτίζει το δρόμο.
Καμμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Λαχανά 17, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Λαχανά 17, η λάμπα είναι καμμένη
SOS- Μισογκρεμισμένη κολώνα λαμπτήρα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Παράσχου 3, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Σας επισυνάπτω φωτογραφίες, είναι πολύ επικίνδυνο, βρίσκεται στο παράδρομο που βλέπετε στο χάρτη ανάμεσα στο πάρκο του Γαλαξία και το δημοτικό σχολείο. Στα 5 μέτρα βρίσκεται η είσοδος του σχολείου, παρακαλώ για τις άμεσες ενέργειές σας να αποκατασταθεί η βλάβη είναι πολύ...
Δεν ανάβουν τα φώτα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Δελφών και Βασιλίσσης Όλγας, Θεσσαλονίκη
subject
Δελφών και Βασιλίσσης Όλγας στο πάρκο τα φώτα δεν ανάβουν το βράδυ και είναι πολύ σκοτεινά
Καμμένες λάμπες.
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Νικάνορος 53, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Νικάνορος 53, η λάμπα αναβοσβήνει 2 χρόνια και δεν γίνετε τιποτα.
Λάμπα Αναβοσβήνει
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Επιδαύρου 7-9, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Το αίτημα μου #12585# οδος Επιδαύρου όλες η λάμπες επισκέφτηκαν εκτός από το Επιδαύρου 7 ακριβώς έξωαπότο φαρμακείο η λάμπα Αναβοσβήνει ευχαριστώ.
φωτα δεν ανάβουν
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Επιδαύρου 30, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Το αίτημα μου #12526# από 7 -2-2017 είναι σε εξέλιξη και ο δρόμος δεν έχει φώτα οδος επειδή από δήμου τσελιου το στενό που είναι τα ζυγαριά μέχρι και ε πανό τη γωνία που στρίβουμε δεξιά γιανα συνέχεια της τσελιου το ρεύμα του δρόμου προς την άνοδο όπως το διχνο στο χαρτί είναι...