Παρεμπόριο στην παραλία
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Λεωφ. Νίκης 63, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Τώρα που ανοίγει ο καιρός, κάνει για άλλη μια φορά την εμφάνιση του το φαινόμενο του παρεμπορίου στην παραλιακή. Αυτό δημιουργεί τεράστιο πρόβλημα στους πεζούς, καθώς λόγω του ποδηλατοδρόμου(που κι αυτός δεν λειτουργεί υπό τις καλύτερες συνθήκες), το πεζοδρόμιο έχει...
Kαθάρισμα και απολύμανση μολυσμένου διαμερίσματος
Αφισοκόλληση - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Στην οδό Θ. Σοφούλη 4, στον 2ο όροφο, κατοικούσαν περιστασιακά ρακοσυλλέκτες με αποτέλεσμα να γεμίσουν τον χώρο του διαμερίσματος με υπέρογκες ποσότητες σκουπιδίων. Ως ένοικοι της πολυκατοικίας δεν γνωρίζουμε την ταυτότητα ιδιοκτησίας της οικίας. Σήμερα στο διαμέρισμα...
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Αγίας Σοφίας 71, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Αγίας Σοφίας 71, - 2 πόρτες δίφυλλες και 1 παράθυρο.
ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Διαμαντή Ολυμπίου 17, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα
subject
Ολύμπίου Διαμαντή 17, σακούλες γυψοσανίδες - 1 κιβώτιο
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Διαμαντή Ολυμπίου 20, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα
subject
Διαμαντή Ολυμπίου 20 - 1 Πόρτα.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Βαλαωρίτου 18, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
subject
Βαλαωρίτου 18, μοκέτες, διάφορα.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Τσιμισκή 33, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Τσιμισκή 33 ενα στρώμα.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Κλειστό
Μοσκώφ και Δαναΐδων, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
Δαναΐδων και Μοσκώφ, 1 στρώμα - μοκέτα - τραπεζάκι
φανάρια δεν αναβη το κόκκινο
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Κλειστό
Ελευθερίου Βενιζέλου 20, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
Τριανδρία κόμβος ελευθερίας με Ελ. Βενιζέλου είναι καμένες η λάμπες από τά φανάρια πού αναβη το κόκκινο και γενικά η 4 σηματοδότες που υπάρχουν στον κόμβο θέλουν ελενχο.
πράσινη πόλη
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Κλειστό
Πτολεμαίων 20, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Καλησπέρα, μετά τον φετινό χειμώνα τα φυτά της πόλης μας, και των σπιτιών μας έχουν παγώσει. Θα ήταν πολύ όμορφο να βοηθούσε ο Δήμος τους δημότες να ξαναβάλουμε τα φυτά που πέθαναν από την κακοκαιρία, και γιατί όχι ακόμη περισσότερα. Έτσι λοιπόν η πόλη μας θα γινόταν ακόμη...
τοποθέτηση νέων καδων ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Υπατίας 22, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
τό αίμα μου από 1-3-2017 #13299# για τοποθέτηση κάδων Ανακύκλωσης Ύπατιας 23 με Αγίας Μαρίνας ακόμα δεν τοποθετήθηκε και ο ένας μπλε καδως πού υπήρχε στην Αγίας Μαρίνας 3 τό έχουν πάρη από τον Δήμο μετά το αγώνα τής Κυριακής του ΠΑΟΚ καί δέν τό κατάφεραν πίσω παρακαλώ όπως...
αντικατάσταση κάδου απορριμάτων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Διαμαντή Ολυμπίου 14, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα
subject
Παρακαλώ να επισκευαστεί ο κάδος απορριμάτων (είναι σπασμένες οι 2 ρόδες του κάδου) που βρίσκεται στην οδό Ολυμπίου Διαμαντή 14
Μετακίνηση κάδου
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αναστασίου Ναλτσα 7-9, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Αναστασίου Ναλτσα 7-9 στην Κηφισιά υπάρχει κάδος σκουπιδιών για πάνω από 30 χρόνια Μαζεύονται σκουπίδια εντός αλλά και εκτός κάδου Πολύ συχνά όλη η γειτονιά φέρνει μπάζα κλαδιά δέντρων έπιπλα Κ.α. και καταλαμβάνουν όλο το πεζοδρόμιο Εκεί μένουν για αρκετές μέρες και ο...
Επισκευή κάδων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λάμπρου Κατσώνη 15, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Λάμπρου Κατσώνη 15, - έχει σπάσει το καπάκι απο τον κάδο απορριμμάτων.
ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
ΚΑΝΑΡΗ Θεσσαλονίκη 54453, Ελλάδα
subject
Κάθε Πέμπτη που γίνεται λαϊκή επί της Κανάρη τα οχήματα των πωλητών κλείνουν τις παρακείμενες οδούς (δρόμους που δεν γίνεται λαϊκή αγορά όπως την Πριγκιποννήσων). Έχει οχήματα παντού , πεζός δεν μπορεί να διασχίσει το δρόμο και το πρόβλημα το μεγάλο είναι ότι μπροστά από...
Αυτοκίνητο παρκαρισμένο με κουκούλα στην Ανδρούτσου
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Ανδρούτσου 21-23, Θεσσαλονίκη 546 43
subject
Παρακαλώ ενημερώστε με τι προβλέπεται για αυτή την περίπτωση
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ιουλιανού, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Ιουλιανού μέχρι Αγίου Δημητρίου, - να τοποθετηθούν 5 κάδοι απορριμμάτων.
Επανακαταχώρηση #8743
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Kodrou 20, Thessaloniki 546 34, Greece
subject
Κλάδεμα επικίνδυνου δέντρου
ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Τραπεζούντος 12, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΛΦΑ ΡΟΜΕΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΟΣ 12.ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
Κλάδεμα δέντρου
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Kodrou 20, 54634, Thessaloniki
subject
Αγριομουριά στο αδιέξοδο της οδού Κόδρου δίπλα στον φράκτη του Αγ. Νικολάου του Ορφανού στην Άνω Πόλη δεν έχει κλαδευτεί ποτέ και έχει μεγαλώσει επικίνδυνα για τα όμορα κτίρια και παρκαρισμένα αυτοκίνητα. Λόγω στενότητας χώρου πρέπει να υπάρξει προγραμματισμός εργασίας...