Παγκάκια ( Ζωγράφου κ Πρωτέως )
Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων linear_scale Καταχωρήθηκε
Πρωτέως 10, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
1ο παγκάκι : 3 τάβλες 2ο παγκάκι δίπλα : 1 τάβλα
Καναπες στην είσοδο
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μήδειας 7, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Καναπές
Το δέντρο χρειάζεται κλάδεμα
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μήδειας 7, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Το δέντρο έχει μπει στον 3ο οροφο και δεν μπορώ ούτε την τέντα να ανοίξω .
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γεωρ. Σεφέρη 14, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Οικοσκευή στο δρομο
κοπή δέντρου κατά τη διάρκεια εργασιών ΔΕΔΔΗΕ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μητροπολίτου Γενναδίου 16, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Κατά τις πρόσφατες -ακόμη μη ολοκληρωθείσες- εργασίες, συνεργείο της ΔΕΔΔΗΕ εκρίζωσε ολοσχερώς δέντρο στη συμβολή των οδών Μητρ. Γενναδίου και Ιουστινιανού, στη συνέχεια καλύπτοντας με πλακάκια τη θέση όπου βρισκόταν. Παρακαλείσθε για την αποκατάσταση της δενδοφύτευσης...
ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΦΩΤΙΣΜΟΥ
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Ολύμπου 6, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΠΑΠΑΖΩΛΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ, Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΠΥΚΝΟΚΑΤΟΙΚΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΣ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ.
Αποξήλωση περιστερώνα
Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων, πλατειών και αγαλμάτων linear_scale Καταχωρήθηκε
546 36, Γεωρ. Βιζυηνού 1, Αγ. Παύλος 546 36, Ελλάδα
subject
1. Σάπια σπίτια περιστεριών 2. Σκουριασμένη κατασκευή Περιστερώνας χωρίς καμία απολύτως χρήση από τα περιστερια καθώς και αντιαισθητικη παρουσία σε παρτέρια πρασίνου.
Πλύσιμο κάδου
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Εύβοιας 2, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Στο καπάκι του κάδου έχουν πέσει και έχουν ξεραθεί σύκα γιατί είναι τοποθετημένος ακριβώς κάτω από μία συκιά. Παρακαλώ φροντιστε για τον καθαρισμό του. Ευχαριστώ
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ - ΠΑΡΚΟ
Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου linear_scale Κλειστό
Ολύμπου 3, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
Η βρωμιά στην Α. Πόλη
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Στρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Οι κάδοι και τα στενά της Α. Πόλης είναι σε οικτρή κατάσταση. Οι κάδοι έχουν μήνες να πλυθούν, ενώ οι δρόμοι, τα κάστρα (ιδίως δυτικά της Παλαμίδου) και οι μικροί χώροι πρασίνου (Νηρέως, Δημ. Πολιορκητού, Άρεως) κλπ) είναι γεμάτοι ξερά χόρτα, σκουπίδια και περιττώματα...
κλαδεμα δεντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καρυωτάκη 11, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
στη συμβολή των οδών Π. Ρέγκου και Καρυωτάκη (στο πεζοδρόμιο) υπάρχουν 2 μεγάλες λεύκες που έχουν να κλαδευτούν πάρα πολλά χρόνια. Παρακαλώ να τις συμπεριλάβετε στον προγραμματισμό σας
ΟΓΚΩΔΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γ. Κωνσταντινίδη 4, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
ΑΠΟ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΚΟΥΖΙΝΑΣ, ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ, ΝΗΠΤΗΡΑΣ, ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑΣ ΣΤΗΝ Γ.ΚΩΝ/ΝΙΔΗ ΜΕ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
Κολωνακια
Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες linear_scale Σε εξέλιξη
Μαυροκορδάτου 45, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Μαυροκορδάτου με Κρήτης γωνία. Να μπούνε κολωνακια.Παρκαρει συνεχεια αμάξι στην γωνία και δεν μπορούμε να στριψουμε αριστερά.
Δε χωράνε να περάσουν οχηματα
Οδοσήμανση - Πινακίδες linear_scale Σε εξέλιξη
Σωτήρη Σκίπη 5, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Οχήματα παρκαρισμένα και από τις δύο πλευρές του δρόμου σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης, όπου με το ζόρι πλέον χωράει ένα όχημα. Εάν διασταυρωθείς με άλλο όχημα θα πρέπει να κάνεις ζογκλερικα ή να ανέβεις στο πεζοδρόμιο. Απολαύστε τον δρόμο διπλής κατεύθυνσης στη φωτογραφία
Βουλωμένα φρεάτια
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Σε εξέλιξη
Μητροπολίτου Γενναδίου 16, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Βουλωμένο φρεάτιο επί της οδού Μητροπολίτου Γενναδίου 16
ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΗ ΔΡΟΜΟΥ/ ΔΙΑΒΑΣΗ/
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Σε εξέλιξη
Λεωφόρος Νίκης 53, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Σε ερώτημα μου στις 4/8/2020 κωδ καταχώρησης 66928 η απάντηση που έλαβα από την υπηρεσία 12/8/2020 ήταν η παρακάτω. ΟΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ . ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΗ , ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΒΑΣΗ ΠΕΖΩΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ...
Τρύπα στο δρόμο
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Σε εξέλιξη
Γυμνασιάρχου Στεφάνου 29, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Τρύπα στο δρόμο ( οχι λακουβα) . Γυμν Στεφάνου με Σπευσιππου .
Εθνικής Αμύνης 24 βουλωμένοι σωλήνες ομβρίων
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Σε εξέλιξη
Εθ. Αμύνης 24, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Το εικονιζόμενο σημείο στην οδό Εθνικής Αμύνης 24 με Μανουσογιαννάκη είναι σχεδιασμένο ως χώρος για 2 κάδους μεγάλους με πεντάλ μπλε και πράσινο. Με την πάροδο του χρόνου έχει γίνει θέση στάθμευσης . Οι εργάτες καθαριότητας πρέπει να το βρουν έτσι, πολύ δύσκολο, για να...
Κλάδεμα Δένδρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μερκουρίου 1, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Περί ώρα 14:00 της Παρασκευής 18 Σεπτεμβρίου όχι ιδιαίτερος έντονος άνεμος προκάλεσε βραχυκύκλωμα συνοδευόμενο με εκκωφαντικό θόρυβο με αποτέλεσμα την διακοπή ρεύματος στην περιοχή εξαιτίας της πλημμελούς κλάδευσης των δένδρων, τα κλαδιά των οποίων εκτός του γεγονότος ότι...
ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Κρέσνας 12, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Πέτρου Σπανδωνίδη 1 πόρτες και κουφώματα