Ογκωδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Επιδαύρου 8, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Οδός Επιδαύρου 8, στρώματα και καναπές.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 140, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Διαγόρα 174, κλαδιά
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Επιδαύρου 54, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Επιδαύρου 54 πόρτες.ξύλα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 140, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Διαγόρα 174, κλαδιά
Ογκώδη.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Επιδαύρου 53, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Επιδαύρου 65, έναντι κλαδιά
Ογκωδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Επιδαύρου 28, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Οδός Επιδαύρου 28 έναντι στρώμα
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Διαγόρα 64, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
SOS Διαγόρα 64 - 66, μπροστά στο 24 νηπιαγωγείο - δημοτικό σχολείο, ο δρόμος δεν σκουπίζεται
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Πρωτογενούς 28, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Οδός Πρωτογενούς 28, ξύλα πόρτες
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Στρατηγου Αναστασίου Παπουλα 15, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Ιωάννη Στοβαίου 3 και Στρατηγού Παπούλα, 1 πόρτα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Παλαιών Φωκών 19, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Καππαδοκίας 8,Κ παλαιών Φωκών μια πλαστικη μικρή δεξαμενή πετραιλέου
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Παλαιών Φωκών 36, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Προύσης και Παλαιών Φωκών, να καθαριστεί το οικόπεδο έχει πολλές ακαθαρσίες - επανάληψη
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Παλαιών Φωκών 36, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Παλαιών Φωκών και Προύσης να σκουπιστεί το οικόπεδο γιατί έχει ακαθαρσίες από ζώα
Καθάρισμα Σχάρας υπονόμου
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Προξένων 15, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Παρακαλώ να ξεβουλώσετε τη σχάρα του υπονόμου επί της Προξένων ακριβώς κάτω από την Κασσάνδρου
Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Αλεξάνδρας Παπαδοπούλου 64, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Αλεξάνδρας Παπαδοπούλου 64, Άνω Πόλη, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης και ο κάδος είναι ξεχειλισμένος
ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΓΙΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗ
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γεωρ. Βιζυηνού 47, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Δεν υπάρχουν θέσεις στάθμευσης για τους κατοίκους του συνοικισμού. Όσοι θέλουν να κατέβουν στο κέντρο παρκάρουν στο συνοικισμό και καταλαμβάνουν θέσεις στάθμευσης. Οι κάτοικοι που θα παρκάρουν???
Σκουπίδια στην Πλατεία Καλλιθέας
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Πάρκο Πλατεία Καλλιθέας, Unnamed Road, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Έχω προσέξει ότι η καθαρίστρια του Δήμου καθαρίζει μόνο το πλακόστρωτο όταν καθαρίζει μέσα στην πλατεία Καλλιθέας. Εκτός όμως από αυτό μέσα στον χώρο του γκαζόν έχει πεταμένα σκουπίδια και σπασμένα γυαλιά όχι σπάνια, όπως τώρα δηλαδή. Παρακαλώ πολύ κάποιες φορές και...
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Krispou 5, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Πάρκο Κρύσπου Άνω Πόλη, στο Κουλέ Καφέ απέναντι από τη Δημοτική Βιβλιοθήκη δεν σκουπίζεται καθόλου είναι γεμάτο από ακαθαρσίες ζώων
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Κλαυθμώνος 51, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Κλαυθμώνος 51, Άνω Πόλη, 1 δέντρο χριστουγεννιάτικο
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Κασσάνδρου 33, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Κασσάνδρου 33, ογκώδη.
Μεγάλη χαρτόκουτα.
Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Κασσάνδρου 9, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Μεγάλη χαρτόκουτα.