Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βοσπόρου 54, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Βοσπόρου 53, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης και ο κάδος είναι ξεχειλισμένος
αποκομιδή αποριμμάτων ανακύκλωσης
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ευαγόρα 19, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Ευαγόρα 17 και στο 22, οι κάδοι ανακύκλωσης είναι γεμάτοι εδώ και μέρες
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πριγκηπονήσων 8, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Πριγκηπονήσων 8, , 1 καναπές
καδοι σκουπιδιων σπασμενοι
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Λεωτυχίδου 3, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
υπαρχουν καδοι σκουπιδιων σπασμενοι στην οδο Λεωτυχιδου
Οριοθέτηση κάδων - Αφων Πούλιου 4 - ΕΔΚ
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Αδελφών Πούλιου 4, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Αγαπητοί Κύριοι Επανερχόμαστε μετά από ένα μήνα περίπου ευελπιστώντας σε μία καλύτερη αντιμετώπιση εκ μέρους σας!!! Στην οδό Αφων Πούλιου 4 στο Ε΄διαμέρισμα από κακό χειρισμό στην χρήση του κάδου από τις υπηρεσίες καθαριότητος αποξηλώθηκαν οι δύο μεταλλικές αψίδες...
Καθαριότητα
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Αμπατζόγλου 0, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Στην οδό Γεωργίου Αμπατζογλου στις 40 Εκκλησιές δεν περνάει απορριματοφορο την Δευτέρα, οι κάδοι είναι μικροί και ξεχειλίζουν με αποτέλεσμα οσες σακούλες εξέχουν να ξεσκιζονται απο τις γάτες. Θα παρακαλούσα είτε να μαζεύονται τα σκουπίδια τη Δευτέρα είτε την αυξηση του...
ΣΤΕΡΩΣΗ ΚΑΛΑΘΙΟΥ
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Κορίνης 17, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Απέναντι ακριβώς από το Νοσοκομείο Άγιος Δημήτριος υπάρχει η στάση ''Νοσοκομείο'' του αστικού λεωφορείου Νο 24 στην κάθοδο του προς το κέντρο επί της οδού Ελένης Ζωγράφου στο ύψος της οδού Κορίνης. Στα δέκα μέτρα πιο κάτω υπάρχει ένα διπλό καλαθάκι σκουπιδιών που είναι...
επισκευη καδων - καλαθιών
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Θεαγένους Χαρίση 30, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Θεαγένους Χαρίση 30 και 13, 2 πράσινοι κάδοι χαλασμένοι και στο 15 ζητούν να απομακρυνθεί ο κάδος
Σπασμένος κάδος κοντά στην είσοδο του νοσοκομείου Α. Δημήτριος.
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Ζωγράφου 4, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Σπασμένος κάδος κοντά στην είσοδο του νοσοκομείου Α. Δημήτριος.
Καθαριότητα
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Αμπατζόγλου 4, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Στην οδό Γεωργίου Αμπατζογλου δεν περνάει απορριματοφορο την Δευτέρα, οι κάδοι είναι μικροί και ξεχειλίζουν με αποτέλεσμα οσες σακούλες εξέχουν να ξεσκιζονται απο τις γάτες. Θα παρακαλούσα είτε να μαζεύονται τα σκουπίδια τη Δευτέρα είτε την αυξηση του αριθμού των καδων....
Δενδροφυτεύσεις - κλαδεύσεις
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Φλέμινγκ 37, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Φλέμινγκ 37, να κοπούν τα δένδρα είναι σάπια και γέρνουν είναι επικίνδυνα να πέσουν.
Σπασμένο καλαθάκι.
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Ζωγράφου 4, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Σπασμένο καλαθάκι. Στην Ελένης Ζωγράφου, πιο ψηλά από την είσοδο του νοσοκομείου Άγιος Δημήτριος.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Αιόλου 22, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Αιόλου 22, Άνω Πόλη, έπιπλα
2 στρώματα το 1 απέναντι από το άλλο.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Ανδοκίδου 18, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
2 στρώματα το 1 απέναντι από το άλλο.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Αγίου Νικολάου 6, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Αγίου Νικολάου 6, 2 μπαλκονόπορτες
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Αλεξάνδρας Παπαδοπούλου 30, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Αλεξάνδρας Παπαδοπούλου 30, πολλά κλαδιά
Επισκευή κάδου απορριμάτων.
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Αμφίσσης 12, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Αμφίσσης 12, Είναι χαλασμένο το πεντάλ από τον κάδο απορριμμάτων.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Μητροπολίτου Ευσταθίου 4, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Οδός Μητροπολίτου Ευσταθίου 2 (Άνω Τούμπα), απέναντι στο παρκάκι, εγκαταλελειμμένο άσπρο φορτηγάκι χωρίς πινακίδες.
Επισκευή κάδου ανακύκλωσης
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Μητροπόλεως 84, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Μητροπόλεως 84, ο κάδος ανακύκλωσης έχει σπασμένο αυτί
Επισκευή κάδου απορριμμάτων
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Μαραθώνος 29, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Μαραθώνος 29,χαλασμένο το καπάκι του πράσινου κάδου.