ΣΤΕΓΑΣΗ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΣΕ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ
Αδέσποτα ζώα - Ζωολογικός Κήπος linear_scale Απαντήθηκε
Αλκμήνης 24, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Καλημέρα, σας αποστέλλω φωτογραφίες που αποτυπώνουν εικόνες που θεωρώ απίθανο να συναντήσει κάποιος σε άλλη ευρωπαική πόλη. Στη συγκεκριμένη διασταύρωση (Αλκμήνης και Μάνθου Ματθαίου-Γήπεδο Άρη) γίνεται σε μόνιμη βάση η στέγαση (έδώ και 3 χρόνια), αλλά και η σίτιση (κόκαλα,...
ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΠΊ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΆΔΟΣ
Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Ολυμπιάδος 11, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΕΠΊ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΆΔΟΣ
Ογκώδη- κλαδιά
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Ρακτιβάν 13, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Ρακτιβάν 13, Κλαδιά.
ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Εξαρχη Λάζου 6, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Κύριοι, από τις 16/12 έχουμε αποστείλει αίτημα για περισυλλογή αντικειμένων. Επικοινωνήσαμε και στις 30 & 31 Δεκεμβρίου με τα τηλέφωνα 2310494410 2310494401 μιλήσαμε με τους κ.κ. ΜΑΡΚΑΚΗ, ΝΑΚΟΥ, ΙΟΡΔΑΝΙΔΗ και μετά από συμβουλή τους βγάλαμε τα ογκώδη έξω στο πεζοδρόμιο. Ακόμα δεν έχουν...
Τοποθέτηση κάδου απορριμμάτων
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Απόστολου Παύλου 15, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Αποστόλου Παύλου 15, Άνω Πόλη, πήραν τους κάδους απορριμμάτων και δεν τους αντικατέστησαν
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μυριοφύτου και Μήδειας, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Μυριοφύτου και Μήδειας, ξύλα
Εσπασαν και αφαιρεσαν καπακι μπλε καδου ανακυκλωσης
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Αγράφων 21, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Παρακαλω να αντικατασταθεί. Καταστρέφεται το ανακυκλώσιμο υλικο.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αλ. Παπαναστασίου 94, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Αλ. Παπαναστασίου 94, πολλά ογώδη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγίου Νέστορος 28, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Αγίου Νέστορος 28, 1 στρώμα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μακεδονικής Αμύνης 14, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Μακεδονικής Αμύνης 14, ογκώδη, sos
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καπετάν Άγρα 26, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Καπετάν Άγρα 26, 4ις πόρτες, 1 ντουλάπα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 10, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Παρασκευοπούλου & Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας, 1 στρώμα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μαρκ. Μπότσαρη 28, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Ηλέκτρας & Μάρκου Μπότσαρη, μέσα στο πάρκο, 1 στρώμα και πίσω από το πάρκο επί της Ηλέκτρας υπάρχουν μπάζα
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
26ης Οκτωβρίου 86, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα
subject
SOS 26ης Οκτωβρίου 86 περιοχή FIX κοντά στην περιφέρεια δεν σκουπίζεται το πεζοδρόμιο καθόλου
Απομάκρυνση κάδου ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λασκαράτου 21, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
Λασκαράτου 21 μετακινούν συνεχώς τον κάδο ανακύκλωσης και χτυπάνε τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα παράκληση να απομακρυνθεί ο κάδος γιατί εμποδίζει
Τοποθέτηση νέου κάδου ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Τσιμισκή 111, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Τσιμισκή 111, Λείπει ο κάδος ανακύκλωσης. Να τοποθετηθεί νέος κάδος.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γαλάτειας 3, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Γαλάτειας 3, τραπέζι - έπιπλα - επανάληψη
Επισκευή ποδομοχλού πράσινου κάδου - Γαμβέττα 3-5
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γαμβέττα 3, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα
subject
Ο ποδομοχλός του πράσινου κάδου δεν λειτουργεί καλά και ανοίγει το καπάκι μόνο 10-15 εκατοστά με αποτέλεσμα να απαιτείται να ανοίξουμε το καπάκι με τα χέρια.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λεωφ. Στρατού 12, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Λεωφόρο Στρατού και Σαρανταπόρου, ντουλάπια
Επανατοποθέτηση του μπλε κάδου ανακύκλωσης
Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων linear_scale Κλειστό
Αγίου Δημητρίου 81, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα
subject
Στη συμβολή της Αγίου Δημητρίου και Σελεύκου υπήρχε μπλε κάδος ανακύκλωσης ο οποίος απομακρύνθηκε πριν την 26 Οκτωβρίου! και εκ τότε δεν έχει επανατοποθετηθεί. Παρακαλώ πολύ όπως επιληφθείτε της επανατοποθέτησης του κάδου