Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Παπάφη 160, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Παπάφη 160, 3α κουφώματα, ογκώδη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αιγάλεω 20, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Αιγάλεω 20, 1 στρώμα, μπάζα, κλαδιά, ογκώδη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Δημ. Μητροπούλου 8, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
Δημ. Μητροπούλου 8, 1 πόρτα με το κούφωμά της
Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Σε εξέλιξη
Οστρόβου 8, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Επι της οδού Οστρόβου 9, υπάρχει παρατημένο λευκό OPEL χωρίς πινακίδες.
ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΕΜΠΟΡΙΟ
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Στρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΜΝΗΜΕΙΟΥ ΤΗΣ ΡΟΤΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΥΠΑΙΘΡΙΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΧΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΣΚΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΕΜΠΟΡΙΟ ?
Διπλοπαρκάρισμα
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Μαρίας Κάλλας 9, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Καθημερινό διπλοπαρκάρισμα και παρκάρισμα σε λεωφορειολωρίδες που δημιουργεί μεγάλο μποτιλιάρισμα (Οδός Μ. Κάλλας και Γ. Παπανδρέου).
Παράνομη στάθμευση επι της Τσιμισκη
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Τσιμισκή 35, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα
subject
Τόσα χρόνια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν αντιμετωπίζεται το πρόβλημα της παράνομης στάθμευσης οχημάτων επί της Τσιμισκή. Είναι όλο τον χρόνο, σχεδόν όλες τις ώρες (εκτός των πρωινών (7-8 ή κάπου εκεί)). Κάποιες δε φορές υπάρχουν και διπλοπαρκαρισμένα !
Παράνομοι πωλητές λαϊκών
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Θεόφραστου Σακελλαρίδη 15, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Παράνομοι πωλητές γεμίζουν ολόκληρη την Σακελλαρίδη κάθε Σάββατο. Πότε επιτέλους θα αναλάβετε δράση; Πέραν του ότι είναι παράνομοι, καταστρέφουν και βρωμιζουν τα πεζοδρόμια, τα δέντρα και τις πιλωτες των σπιτιών μας. Γιατί επιτρέπει ο Δήμαρχος να γίνεται αυτό το παράνομο...
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Υμηττού 56, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
οδός Υμηττού 56 καμένη λάμπα
Κάθετη στάθμευση
Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος) linear_scale Κλειστό
Μακεδονίας 69, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα
subject
οχήματα παρκαρισμένα κάθετα στην οδό Μακεδονίας, ανάμεσα σε Αρτέμιδος και Θεσσαλίας.Παρακαλω τις ενέργειες σας, εμποδίζουν στην καθημερινή διελευση των οχηματων
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Επταπυργίου 100, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Επταπυργίου 100 και πάνω οι δυο προβολείς δεν φωτίζουν.
Καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Αγλαιας Σχοινά 4, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
SOS Αγλαΐας Σχοινά 4, δεν έχει φως στο στενάκι
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Καρόλου Ντηλ 24, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Καρόλου Ντήλ 24, μπροστά στο σχολείο η λάμπα δεν ανάβει
Χαλασμένοι σηματοδότες - Σκουφά με Κατσιμίδη
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Απαντήθηκε
Κατσιμίδη 300, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Όλοι οι σηματοδότες που ορίζουν τη ροή των οχημάτων στη διασταύρωση των οδών Σκουφά με Κατσιμίδη δε λειτουργούν
Ρύθμιση Φαναριών
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Απαντήθηκε
Στρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Στην διακλάδωση Κασσάνδρου, Απ Παύλου και Ολυμπιάδος ανάβει το φανάρι πράσινο στην κάθοδο της Ολυμπιάδος χωρίς να υπάρχουν αυτοκίνητα να στρίψουν στην Απ Παύλου. Μήπως θα πρέπει να γίνει ρύθμιση για να ξεμπλοκάρουν τα αυτοκίνητα που κινούνται προς την Κασσάνδρου, τώρα...
Δεν ανάβει το κόκκινο από τα κάτω φανάρια.
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Απαντήθηκε
Agoniston 71, Thessaloniki 546 30, Ελλάδα
subject
Δεν ανάβει το κόκκινο από τα κάτω φανάρια.
Φύλαξη κολυμβητήριο Τούμπας
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Σε εξέλιξη
Πάρκο Νικηφόρου Τσαρπανά, Κλεάνθους 72, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Το κολυμβητήριο της Τούμπας τις βραδυνές ώρες είναι αφύλακτο και μπαίνουν παιδιά μέσα στην πισίνα. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για τοποθέτηση φύλακα γιατί θα υπάρχει σοβαρό ατύχημα. Μη χτυπήσει κανείς ή μπορεί να πνιγεί και κανείς.
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Απολλωνιάδος 12, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Απολλωνιάδος & Ωραιοπούλου και Απολλωνιάδος 13 καμένη λάμπα στο πρώτο σημείο και στο δεύτερο η λάμπα αναβοσβήνει.
Καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Δέρκων 30, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
Καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Τημενους 5, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα