ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠΟ ΦΥΛΛΑ, ΞΕΡΑ ΚΛΑΔΙΑ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Καθηγητού Νικολάου Παπαδάκη 62, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΝΙΚ. ΠΑΠΑΔΑΚΗ 60 ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΟΛΥ ΣΚΟΥΠΙΔΙ (ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΑΠ΄ΤΑ ΦΥΛΛΑ), ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΞΕΡΑ ΚΛΑΔΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑ ΤΗΣ ΔΕΗ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΡΙΜΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ
Λιστα με σηματοδοτες που ανηκουν στη δικαιοδοσια του δημου θεσσαλονικης
Χαλασμένοι σηματοδότες linear_scale Απαντήθηκε
3ης Σεπτεμβρίου 39, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Παρακαλω να αναρτησετε μια λιστα με τους σηματοδοτες που ανηκουν στη δικαιοδοσια του δημου Θες/νικης για να γνωριζουμε για ποιους σηματοδοτες να απευθυνομαστε σε εσας.
Σβηστοί φανοί στη Βαφοπούλου
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Βαφόπουλου 26, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
Στη Βαφοπούλου 20 και 24 καθώς και στο απέναντι πεζοδρόμιο δεν ανάβουν συνολικά 3 φανοί σε ισάριθμες κολόνες εδώ και 5 ημέρες !
Σβηστά φώτα στη Βαφοπούλου
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Γεωρ. Bαφοπούλου 22, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
Οι στύλοι στη Βαφοπούλου 20,22 κι απέναντι δεν ανάβουν
Στολισμός δρόμου
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Απαντήθηκε
544 53 Ελλάδα Λεμεσού 14-16 με, Αρτάκης, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Οδός Αρτάκης με Αμφιπόλεως, στον κόμβο: κάθε χρόνο εδώ και πολλά χρόνια έβαζαν τα Χριστούγεννα ένα καραβάκι. Φέτος για ποιο λόγο δεν έχει τοποθετηθεί ακόμα;
Κλάδεμα δέντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Στρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Δεν ικανοποιήθηκε το αίτημα 34166 που έγινε πριν 9 μήνες. Παρακαλώ να ενημερωθώ για την ημερομηνία κλαδέματος.
Κοπή δένδρου
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
28ης Οκτωβρίου 11, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Κολλητά με την περίφραξη της πολυκατοικίας, υπάρχει πολύ μεγάλο και παλιό δένδρο, που έχει υπερυψώσει το έδαφος και έχει ρηγματώσει τη περίφραξη, αποκλίνει από τη κατακόρυφο με κίνδυνο ανατροπής και ξεριζώματος και επιπλέον μπορεί να βλάπτει τα θεμέλια της πολυκατοικίας,...
Τηλέφωνα δεν δουλεύουν
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Απαντήθηκε
Στρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Καλησπέρα τα τηλέφωνα του ηλεκτροφωτισμού δεν δουλεύουν εδώ και τέσσερις ημέρες το 2310 296-852,2310296857, 2310296800 είναι τα τηλέφωνα και για τα φανάρια και το εργοτάξιο στα Κωνσταντινοπολίτικα, Παρόλο ότι είναι στο κατάλογο του δήμου και τα έχω καλέσει πολλές φορές εδώ και τέσσερις...
ΕΣΤΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗΣ ΑΠΟ ΚΑΡΠΟΥΣ ΜΟΥΡΙΑΣ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Κηφισίας 12, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Η ΜΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12 ΜΕ ΝΑΛΤΣΑ ΓΩΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΑΔΕΥΤΕΙ ΑΜΕΣΑ. ΟΙ ΚΑΡΠΟΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΡΠΟΙ ΣΑΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΟΣ...
ΛΑΜΠΕΣ κ.α. - Βαφοπούλου 18 & 22 - ΕΔΚ
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Βαφόπουλου 18, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
Καλή σας ημέρα. 2 λάμπες στην Γ. Βαφοπούλου 18 κ 22 είναι καμένες εδώ και έναν περίπου μήνα. Επίσης μέσα στο παρκάκι γωνία Γ. Βαφοπούλου – Σπετσών υπάρχει ένα κυτίο το οποίο έχει γύρει και από την βάση του φαίνονται πολλά καλώδια (όχι γυμνά ακόμη). Ευχαριστώ.
ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Κομοτηνής 3, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Καλημέρα σας, Κατοικώ στην οδό Κομοτηνής 3 και ακριβώς μπροστά στο μπαλκόνι μου υπάρχει ένα αρκετά μεγάλο δέντρο το οποίο από περσυ δεν έχει κλαδευτεί. Δυστυχώς τα κλαδιά και τα φύλλα της μιας πλευράς του δέντρου έχουν φτάσει σχεδόν στην μπαλκονόπορτα με αποτέλεσμα να...
Κλάδεμα δέντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Νεοπτόλεμου 5, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Νεοπτόλεμου 3,Να κλαδευτούν τα δέντρα γιατί ακουμπούν τα καλώδια της Δ.Ε.Η
Ξεραμενα Δεντρα
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Κοσμά Αιτωλού 36, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα
subject
Εχει εδω και 2 χρονια που τα συγκεκριμενα δεντρα εχουν ξεραθει και ειναι σε αυτη τη κατασταση. Το ενα συγκεκριμενα ειναι στην αυλη του 18ου Δημοτικου σχολειου. Απο την αλλη τα 2 στο πεζοδρομια βγαζουν διαρκως αυτα τα τεραστια μανιταρια και καθαριζονται διαρκως απο τους...
Πάρκο Νέας Ελβετίας
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Υψηλάντου 53, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Το πάρκο της Νέας Ελβετίας στο Ε Δημοτικό διαμέρισμα, έχει σοβαρό θέμα με τα πεύκα τα οποία φαίνεται να πεθαίνουν. Παρακαλούμε να προχωρήσετε στη συντήρηση τους, κλάδευση και κατάλληλο ψεκασμό διότι δεν θα ζήσει ακόμη αρκετά χρόνια σε αυτή τη κατάσταση. Τα δέντρα έχουν...
ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΔΡΩΝ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Βαρβάκη 0, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
ΣΤΗ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΒΑΡΒΑΚΗ 1, ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝΔΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΒΛΑΒΕΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Τσαλουχίδη 24, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Τσαλουχίδη 24,1 Βιβλιοθήκη.
Κλάδεμα δέντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Αρχαιοτήτων 21, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Αρχαιοτήτων 21 - 23 να κλαδευτούν δύο δέντρα γιατί έχουν μεγαλώσει πολύ τα κλαδιά τους
Τεράστιος όγκος από κομμένα κλαδιά / δέντρα μπροστά από Δημ.Σχολείο
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Αλ. Σπανού 2, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Σας αναφέρω, ως Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων κ Κηδεμόνων του 105ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης (Αλεξ.Σπανού 4, ΤΚ 54352), ότι εδώ και πολλές ημέρες, στην οδό έμπροσθεν του σχολείου σωρεύθηκε όγκος κλαδιών και κομμένων τμημάτων δέντρων. Πρόκειται για σημείο διέλευσης...
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μιαούλη 26, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα
subject
Μιαούλη 24, Ντουλάπια κουζίνας.
Κλάδεμα φυτών
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Πολυτεχνείου 2, Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
subject
Κατσιμίδη και Αγίου Δημητρίου στο Καυτατζόγλειο τα φυτά που είναι μέσα στο γήπεδο έχουν μεγαλώσει πολύ και καλύπτουν μέρος του πεζοδρομίου και πρέπει να κουρευτούν