Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Σαρανταπόρου 19, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Σαρανταπόρου 19, φελιζόλ, χαρτόκουτα, ογκώδη
ΣΤΡΩΜΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Αμφιτρυωνος 18, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Δίπλα ακριβώς από τους κάδους ανακύκλωσης υπάρχει ένα στρώμα που πρέπει να απομακρυνθεί. Είναι από την πλευρά της πλατείας Καλλιθέας.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
546 32, Τριών Μαρτύρων 15, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Τριών Μαρτύρων & Αρχαιοτήτων, δέντρα κομμένα, 1 λεκάνη, ογκώδη
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
546 32, Τριών Μαρτύρων 15, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
Τριών Μαρτύρων & Αρχαιοτήτων, δε γίνεται σάρωμα και ειδικά γύρω από τους κάδους
ογκώδη Μυριβήλη 11 κ 10
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Στράτη Μυριβήλη 11, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα
subject
μπαζα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Στίλπωνος Κυριακίδη 1, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Κυριακίδη και Σουρμενων ( 40 εκκλησιές) πόρτες - ξύλα
αποκομιδή αποριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γρ. Λαμπράκη 90, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Γρ. Λαμπράκη 90, πράσινος κάδος γεμάτος με γυαλιά, sos
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Θεαγένους Χαρίση 60, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Θεαγένους Χαρίση 60, 2 πόρτες
Πλύσιμο κάδων.
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Ανδοκίδου 18, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Πλύσιμο κάδων.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λεωνίδου 8, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Λεωνίδου 8, Παντζούρια και μαξιλάρια,
Πλύσιμο κάδου & καθάρισμα γκράφιτι & αφισών.
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
546 34, Ηροδότου 32, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Πλύσιμο κάδου & καθάρισμα γκράφιτι & αφισών.
Ετοιμορροπη εκκλησία
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Σε εξέλιξη
Λεωφ. Όχι 8, Αγ. Παύλος 554 38, Ελλάδα
subject
Στη γωνία υπάρχει από ετών εκκλησία η οποία είναι σε κάκιστη κατάσταση, εγκαταλελειμμένη, πολλά σημεία της είναι ετοιμόρροπα, γεμάτη με απορρίμματα και ακαθαρσίες, ενώ μπαινοβγαίνουν και ζώα. Το τειχάκι που την περιφράσσει είναι σε αποσύνθεση. Η εικόνα είναι κάκιστη. Δεν...
ΚΑΔΟΙ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 62-64
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Κλειστό
Απόστολου Παύλου 62, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Οι κάδοι σκουπιδιών, από την πλευρά της πλατείας Καλλιθέας, μεταξύ Αποστόλου Παύλου 62 και 64 είναι πάρα πολύ βρώμικοι και μυρίζουν άσχημα. Έχουν να πλυθούν πολλά χρόνια. Σας παρακαλώ πολύ να ενδιαφερθείτε να πλυθούν με πιεστικό. (Ο ένας κάδος είναι σπασμένος και θέλει...
ΚΛΑΔΕΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ !
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Σε εξέλιξη
Στεφανάκη 6, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα
subject
Μπρόστα στην είσοδο της πολυκατοικίας (Στεφανάκη 6). Θέλει κλάδεμα το συγκεκριμένο δέντρο για να πάρει πνοή! Είμαι κάτοικος της περιοχής από το 2012 και δεν έχει κλαδευτεί ποτέ. Είναι επικίνδυνο για να μη γίνει κάποιο ατύχημα! Λάβετε τα μέτρα σας!
Δεντροφύτευση και εγκατάσταση συστήματος ποτίσματος στον πεζόδρομο της Αθανασίου Γιαννούση
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Δημάρχου Σταύρου Πάσχου 10, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Μετά την δεντροφύτευση που πραγματοποίησε η Δνση Πρασίνου τον Μάιο του 2018, στο νοτιοδυτικό άκρο του πεζόδρομου χάθηκαν πολλά δέντρα. Το είδος που επιλέχθηκε ήταν λικιδάμβαρη. Σύμφωνα με τις υποδείξεις της υπηρεσίας προσπαθούσαμε και τα ποτίζαμε δύο φορές την εβδομάδα...
3 κατεστραμμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Γοργούς 11, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
3 κατεστραμμένες λάμπες
ΚΛΑΔΕΜΑ - ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ 19 - ΕΔΚ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Απαντήθηκε
Λασκαράτου 19, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
ΚΛΑΔΕΜΑ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΚΟΡΝΟΒΟΥ (ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ 19). ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Δημητσάνας 21, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Δημητσάνας 21, 1 συνθέτο
Αντικατάσταση καμένων λαμπτήρων
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Στρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Δύο καμένοι λαμπτήρες σε κολώνες ηλεκτροφωτισμού
Κομμένο δέντρο
Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου linear_scale Κλειστό
Λεωφ. Βασιλίσσης Όλγας 164, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
Χρειάζεται αντικατάσταση