ΟΓΚΩΔΗ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βούλγαρη 33, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
ΣΤΡΩΜΑΤΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΗ 33 ΚΑΙ 35
ΟΓΚΩΔΗ
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γιάννη Αγγέλου 34, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
ΠΑΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑΖΑ, ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΟΥ 34, ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΜΠΛΕ ΚΑΔΟΥΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΕ ΑΝΑΞΙΜΑΝΔΡΟΥ
Σπασμένος κάδος σκουπιδιών
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Κλειστό
Δημητσάνας 12, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Μετά από ατύχημα στην συμβολή των οδών Βιζύης και Δημητσάνας, ένα από τα οχήματα έπεσε πάνω στον κάδο, με αποτέλεσμα να καταστραφεί και τα απορριμματοφόρα δεν μπορούν να προβούν σε περισυλλογή. Ο κάδος είναι γεμάτος και περιμετρικά αυτού υπάρχουν πολλές σακούλες...
Κλαδεμα δέντρων
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βιζύης 74, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Υπάρχουν κλαδιά που περνάνε ανάμεσα από σύρματα της ΔΕΗ, δίπλα σε μπαλκόνι.
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Συγγρού 41, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ογκώδη αντικείμενα επί της οδού 1) Συγγρού 41& Ολύμπου (στους κάδους δίπλα) 2) Ολύμπου 44 & Συγγρού 50 (επί της Ολύμπου 44 ακουμπάνε σε δέντρο) Βρίσκονται σχεδόν στο ίδιο σημείο με απόσταση 15 μέτρων. Το επισημαίνω διότι το συνεργείο που θα έρθει να κάνει περισυλλογή και από τις 2...
Εγκοπή οδοστρώματος Πανεπιστήμιο Μακεδονίας.
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Καταχωρήθηκε
Εγνατία 160, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα
subject
Μπροστά από το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, αμέσως μετά την διασταύρωση με 3ης Σεπτεμβρίου, υπάρχει εγκοπή στο οδόστρωμα που αποτελεί κίνδυνο σε σκούτερ με μικρούς τροχούς. Προέρχεται μάλλον από όδευση οπτικής ίνας και κακή επισκευή από τον εργολάβο. Σαν υπηρεσία οφείλετε να...
Λάμπα ανανοσβηνη
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Λαχανά 23, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Οδός Λαχανά 25, έξω από την πιτσαρία, η λάμπα αναβοσβήνει.
Επικίνδυνη καθίζηση
Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων linear_scale Καταχωρήθηκε
Λαχανά 27, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Οδός Λαχανά 25 υπάρχει καθίζηση του δρόμου sos
Δεν ανάβουν τα φώτα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Π. Καρολίδου 10, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Αλεξάνδρου Ππαναστασίου - Πριάμου και Μητσάκη δεν ανάβουν τα φώτα
ΔΕΝΤΡΑ ΚΟΠΗΚΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λασκαράτου 9, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
ΕΞΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΔΕΝΤΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΜΕ ΝΑΤΑΛΙΑΣ ΜΕΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΩΝΙΑΣ ΣΦΡΑΓΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ. ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ? ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ? ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΑΛΛΕΣ 2...
11 ΚΟΜΜΕΝΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Κλειστό
Ναταλίας Μελά 7, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΕΣ ΟΧΛΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΙΚΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΝΤΕΚΑ ΝΕΚΡΟΙ ΚΟΡΜΟΙ ΔΕΝΤΡΩΝ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΝΤΑΙ ΑΠΌ ΝΕΑ ΔΕΝΤΡΑ. ΓΙΑΤΙ Ο ΔΗΜΟΣ ΑΓΝΟΕΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗ? ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ...
11 ΚΟΜΜΕΝΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗ
Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ναταλίας Μελά 7, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα
subject
ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΕΣ ΟΧΛΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΔΗΜΟ, ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΘΙΣΤΑΝΤΑΙ. ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΟΙΚΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ?
Δημοτικό κολυμβητήριο Τούμπας
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Τυρολόης 43, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Το ωράριο λειτουργίας απαράδεκτο, πρέπει να κλείσεις ραντεβού!! Για να κολυμπήσεις, τα τμήματα όλα τα έχουν καταργήσει με πρόφαση κορωνοϊού, ενώ όλα τα άλλα κολυμβητήρια δήμων δουλεύουν κανονικά και με διευρυμένο ωράριο μάλιστα λόγω καλοκαιριού
Σωλήνα της ΕΥΑΘ που εξέχει
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Καταχωρήθηκε
Ολύνθου 1, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Η συγκεκριμένη σωλήνα της ΕΥΑΘ εξέχει από το πεζοδρόμιο με αποτέλεσμα να καταστρέφει τα λάστιχα των αυτοκινήτων που προσπαθούν να παρκάρουν στο συγκεκριμένο σημείο. Χθες το απόγευμα ήταν η σειρά μου. Δεν γνωρίζω ποιος είναι υπεύθυνος ο Δήμος ή η ΕΥΑΘ. Το θέμα είναι πως η...
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Διογένους 27, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Οδός Διογένους 27 έξω από την ACS courier εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο fiat ouno κόκκινο χωρίς πινακίδες. Εστία βρωμιάς.
Κομμένα κλαδιά για περισυλλογή
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Κλειστό
Πεστών 14, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα
subject
Είναι αρκετές βδομάδες στο πεζοδρόμιο χωρίς να σκεφτεί κάποιος να τα μαζέψει...
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Νικηφόρου Μανδηλαρά 5, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα
subject
Επανάληψη αιτήματος: το αίτημα μου #64047# οδός Γ. Στρατήγη με Μανδηλαρά, στον τοίχο του σχολείου, τουοτα θαλασσί χωρίς πινακίδες. Παρόλο το αίτημα από 17-5-2020 ακόμα δεν έχει επικολληθεί το ειδικό αυτοκόλλητο από τον επόπτη.
Βρώμικοι κάδοι
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βρυούλων 31, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Κάδοι σε όλο το μήκος της Βρυούλων, πλύσιμο. Είναι βρώμικοι και μυρίζουν. Έχει ζέστη και μυρίζουν.
Σαρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βρυούλων 31, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Οδός ΒΡΥΟΥΛΩΝ από Εφέσου έως Λυκάονος, δεν περνάει σάρωση για σκούπισμα
Ο μεντεσές έχει ξεκολλήσει
Παιδικές χαρές linear_scale Κλειστό
Παρασκευοπούλου 2, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Ο μεντεσές έχει ξεκολλήσει