Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ναυπλίου 43, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Δορηλέου και Ναυπλίου, 2 καναπέδες
Σύριγγες, περιττώματα, δυσοσμία.
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Σελεύκου 5, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Όπως έχουμε διαπιστώσει όλοι οι γύρω κάτοικοι που διαμένουμε και στις 4 πολυκατοικίες ευρισκόμενες επί της οδού Σελεύκου, η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ εκατέρωθεν της σκάλας ΚΑΙ επί της οδού Σελεύκου είναι ΑΠΟΥΣΑ! ΠΕΡΙΤΤΩΜΑΤΑ όχι ζώων αλλά ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΣΥΡΙΓΓΕΣ, ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ τροφίμων...
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αμαλίας 10, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Αμαλίας 8 στρώμα
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βλαχάβα 10, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Βλαχάβα Άνω Πόλη, δεν σκουπίζεται ο δρόμος καθόλου
Σάρωμα
Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ιβίσκου 2, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Ιβίσκου στην Τούμπα ο δρόμος δεν σκουπίζεται καθόλου εδώ και πολύ καιρό
Μαζευτηκαν ογκωδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βελισσαρίου 35, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Καναπες, επιπλα, πορτες, σκουπιδια
Βελισσαριου βρωμαει.
Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Βελισσαρίου 38, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Απο τα αδεσποτα. Απο Χαριλαου Τρικουπη μεχρι και Μπιζανιου πλυσιμο
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Νεοφύτου Βάμβα 12, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Νεοφύτου Βάμβα 12, 1 στρώμα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καραολή και Δημητρίου Των Κυπρίων 39, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Καρολή Δημητρίου των Κυπρίων 39, 1 δέντρο χριστουγεννιάτικο
Αποκομιδή ανακύκλωσης
Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Θεαγένους Χαρίση 112, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Θεαγένους Χαρίση 112 να γίνει αποκομιδή ανακύκλωσης
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Εγνατία 46, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
subject
Εγνατία 46, μπάζα, ογκώδη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αντωνίου Τούσα 13, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Αντωνίου Τούσα 13-19, ογκώδη, sos
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Νοταρά 18, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα
subject
Νοταρά 18, 1 στρώμα, ογκώδη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Κηφισίας 17, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Κηφισίας και Βιτσέντζου Κορνάρου 1 γύψινο βρυσάκι
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ελ. Βενιζέλου 44, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα
subject
Ελευθερίου Βενιζέλου 44 στο κέντρο 7 σακούλες διάφορα
Τοποθέτηση κώνων
Οδοσήμανση - Πινακίδες linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγίας Μαρίνας 2, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Οδός Αγίας Μαρίνης 2 παρολα τα αιτήματα δεν έχουν μπει καινουρια
ρύπανση σε καθρέφτη ασφαλείας
Οδοσήμανση - Πινακίδες linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Μουσών 34, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Στη διασταύρωση των οδών Μωρέας Μουσών έχουν κολλήσει χαρτιά στον καθρέφτη ασφαλείας με αποτέλεσμα να μην μπορούν οι οδηγοί των οχημάτων να ελέγξουν τα διερχόμενα οχήματα
Σπασμένα πεζοδρόμια
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ανδρέα Χανδρινού 12, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα
subject
Επί της Χανδρινού οδού τα πλακάκια στο πεζοδρόμιο είναι τα περισσότερα σπασμένα με κίνδυνο ευπαθείς ομάδες να πέσουν και να χτυπήσουν .
ΡΗΓΜΑ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Άνω Τζουμαγιάς 23, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Πριν απο ενα μηνα σας το γνωστοποιησα και επανερχομαι: Στην γωνία των οδών Άνω τζουμαγιάς & Κίμωνος υποχώρησε το πεζοδρόμιο. "Κατάπιε"ενα κολονακι 80cm υπάρχει κίνδυνος να υποχωρήσει και άλλο ΚΙΝΔΥΝΟΣ! ειναι στενο το πεζοδρομιο. Περνούν παιδιά απο επανω
Η Αγιας τριαδος ειναι εντελως κατεστραμμενη με τεραστιες λακκουβες
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αγίας Τριάδος 15, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Φτιαξτε επιτελους τον δρομο. Παρακαλαμε ενα χρονο. Γαϊδουριες