Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Ξυγγόπουλου 17, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Ξυγγόπουλου 17, απέναντι, 1 γραφείο
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Τζαβέλλα 40Β, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Πάροδος Τζαβέλλα 40Β, 1 στρώμα - έπιπλο
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Παντελή Χορν 31, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Παντελή Χορν 31 και Αλκμήνης, 1 στρώμα
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Μαυρομιχάλη 22, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Μαυρομιχάλη 22, 2 στρώματα - τραπεζάκι
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Ετεοκλέους 10, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα
subject
Ετεοκλέους 10 με Αλκαμένους , κλαδιά
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Μπουμπουλίνας 1, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα
subject
Μπουμπουλίνας 1 μέχρι και Κασσιανής , δεν ανάβουν τα φώτα
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Προξένου Κορομηλά 9, Θεσσαλονίκη 546 23, Ελλάδα
subject
Προξένου Κορομηλά & Καρόλου Ντηλ, 1 καμένη λάμπα και 2 φωτιστικά καμένα
Καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Λασιθίου 4, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα
subject
Σε στύλο που βρίσκεται επί της οδού Λασιθίου 4 και 6 ανάμεσα υπάρχει λάμπα που είναι καμένη. Παρακαλώ για την αντικατάστασή της.
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Σε εξέλιξη
Ελευθερίας 41, Θεσσαλονίκη 553 37, Ελλάδα
subject
Ελευθερίας 41, Τριανδρία, από το 28 έως το 41 περίπου, όλος ο δρόμος δεν έχει φως πέντε μέρες,sos
αποκομιδή αποριμμάτων
Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γρηγορίου Ξενοπούλου 19, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
Γρηγορίου Ξενοπούλου 19, 2 πράσινοι κάδοι γεμάτοι απορίμματα
ευκαιριακή επισκευή των οδοστρωμάτων
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Καταχωρήθηκε
Μητροπόλεως 28, Θεσσαλονίκη 546 24, Ελλάδα
subject
Λόγω περιορισμένης κυκλοφορίας ι.χ.,φορτηγών,λεωφορείων υπάρχει μια καλή ευκαιρία να επισκευαστεί το οδόστρωμα σε όσους δρόμους-περιοχές είναι κατεστραμμένο.(π.χ. μητροπόλεως,βασ.όλγας,μεγ.Αλεξάνδρου,γεωργίου Παπανδρέου κλπ.)
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Κλειστό
Νεμέας 44, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Νεμέας 44, 2 καναπέδες
Τζιπ χωρίς πινακίδες
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Παπάφη 201, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Τζιπ μαύρο BMW X5 Παπάφη 201- Θεσσαλονίκη
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δημοτική Ενότητα Τριανδρίας linear_scale Κλειστό
Γενναδίου 36, Τριανδρία 553 37, Ελλάδα
subject
4 καρέκλες για περισυλλογή
πρόβλημα σε καλάθι
Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Γεώργιου Παπανδρέου 3, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα
subject
πάρκο Ανθέων στάση Γεωργίου
ΣΑΚΙΑ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΚΗΠΟΙ ΠΑΣΑ
Αποκομιδή απορριμμάτων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Ελένης Ζωγράφου 2, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Πίσω ακριβώς από το νοσοκομείο Άγιος Δημήτριος στους Κήπους του Πασά υπάρχουν κάποια σακιά τσιμέντο (περίπου 10) που ήταν αφημένα ξεσκέπαστα. Τα σκεπάσαμε προσωρινά με ένα νάιλον. Σας παρακαλώ να ενδιαφερθείτε αν δεν χρειάζονται σε κάτι εκεί να απομακρυνθούν. Αν βράχηκαν...
πεζοδρόμιο Θ. Σοφούλη κοντά στην Γ. Παπανδρέου
Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια linear_scale Καταχωρήθηκε
Γεώργιου Παπανδρέου 48, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα
subject
Έχω ήδη στείλει σχετικά το μήνυμα #30093. Παρακαλώ να συγκρίνετε την κατάσταση της 28 Απριλίου 2018 με την σημερινή (φωτο 4ης Μαρτίου 2020). Θα διαπιστώσετε ότι δεν άλλαξε τίποτε. Μην μου γράψετε ότι σχεδιάζεται η ανάπλαση της περιοχής. Δεν επιτρέπεται επί τουλάχιστον 2 χρόνια αυτό...
Μπαζα.
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αντωνίου Δανιόλου 40, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
Από εργασίες του ΟΤΕ στην γωνία Δανιόλου με Μαρασλή έχουν εγκαταλείψει πάνω από δέκα ημέρες μπάζα μέσα σε ένα μεγάλο σάκο.
Νέες οδηγίες για σκουπίδια
Αποκομιδή απορριμμάτων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Λεωφόρος Νίκης 45, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Θα πρέπει να κοινοποιηθούν στους πολίτες μέσω των ΜΜΕ οι οδηγίες για το πώς, πού και πότε πετάμε τα σκουπίδια λόγω κορονοϊού και ενδεχόμενα πρόστιμα, γιατί ορισμένοι συνεχίζουν να συμπεριφέρονται ανεύθυνα. Δεν κλείνουν σακούλες, τις αφήνουν έξω, ο κάδος μένει ανοικτός κτλ....
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Θεαγένους Χαρίση 103, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Θεαγένους Χαρίση 103, σανίδια, ογκώδη