CITROEN GS
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Καθηγητού Αλεξάνδρου Ζουμετίκου 24, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
CITROEN GS KOKKINO ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 35 ΕΤΩΝ). ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ. Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΑΠΙΟ.
FIAT
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Μαυρομιχάλη 45, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
ΟΧΗΜΑ ΜΑΡΚΑΣ FIAT PUNTO ΛΕΥΚΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΣΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019 (ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ SAAB). ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΖΟΥΜΕΤΙΚΟΥ
SAAB
Εγκαταλελειμμένα οχήματα linear_scale Απαντήθηκε
Ζουμετίκου 25, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα
subject
ΟΧΗΜΑ ΜΑΡΚΑΣ SAAB ΜΕ ΞΕΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019
Δεν ανάβουν τα φώτα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Φασιανού 3, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
subject
Φασιανού στα Λαδάδικα δεν ανάβουν τα φώτα στον πίνακα που υπάρχει δίπλα στην ταβέρνα (τηγανιές και σχάρες) κάποια λάμπα βραχυκυκλώνει και και σβήνουν τα φώτα
Φώτα δεν ανάβουν
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Κατούνη 3, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα
subject
Οδός Κατούνη, από Κουντουριώτου έως Τσιμισκή και όλα τα στενά μέσα στα Λαδάδικα, τα φώτα led ανάβουν τα μισά από τη μια μεριά και το βράδυ είναι σκοτεινά. Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε. Ευχαριστώ Πολύ.
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Δελφών 13, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Δελφών 13 και Αρχαιολογικού Μουσείου 44, σχηματίζει ένα γάμα, 3ις λάμπες δεν ανάβουν και είναι πολύ σκοτεινά.
ΛΑΜΠΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αρχαιολογικού Μουσείου 39, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα
subject
Γωνία Δελφών με Αρχαιολογικού Μουσείου (μπροστά στο μεσιτικό γραφείο) η λάμπα Led στον τσιμεντενιο ιστό δεν ανάβει.
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Πάρκο Νικηφόρου Τσαρπανά, Κλεάνθους 72, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα
subject
Τα πάρκα πίσω από το κολυμβητήριο της Τούμπας στην θύρα 4 του γηπέδου ΠΑΟΚ από την διδασκάλου Αδαμίδου έως την προτομή του Νικηφόρου Τσαρπανά 8 καμένες λάμπες
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Λεωνίδα Ιασωνίδου 4, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Λεωνίδα Ιασωνίδου 4, 4ις καμένες λάμπες, sos, πολύ σκοτεινά, επικίνδυνα
καμένη λάμπα
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αρμενοπούλου 5, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα
subject
Αρμενοπούλου 5, 1 λάμπα καμένη, sos, επικίνδυνα, πολύ σκοτεινά
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Μουσών 4, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Μουσών & Krispou,καμένη λάμπα.
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Αιόλου 11, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα
subject
Αιόλου 11, 4 καμένες λάμπες.
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ειρήνης 7, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ειρήνης & Παναγιώτη Καρατζά, δεν ανάβει ο ηλεκτροφωτισμός.
Καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ειρήνης 1, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ειρήνης 6, δεν ανάβουν οι λάμπες.
καμένες λάμπες
Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες linear_scale Κλειστό
Ειρήνης 7, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα
subject
Ειρήνης & Παναγιώτη Καρατζά, 2 λάμπες και ένας προβολέας δεν ανάβουν, sos
Δομή φιλοξενίας προσφύγων οδός Αλεξανδρείας
Γενική κατηγορία αιτημάτων linear_scale Απαντήθηκε
Λεωφόρος Νίκης 45, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα
subject
Καλησπέρα σας κατόπιν της δημοσίευσης είδησης περί φιλοξενίας ανηλίκων προσφύγων σε δημοτική δομή στην οδό Αλεξανδρείας αιτούμαι σαν κάτοικος της γειτονιάς να μην πραγματοποιηθεί η φιλοξενία πριν οριστεί ημερίδα ενημέρωσης κατοίκων της γειτονιάς για όλες τις συνθήκες...
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Πρωτογενούς 28, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Οδός πρωτογενούς 28 με Εμπεδοκλέους καναπέδες.
Σκουπίδια παντού
Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Καρακάση 19, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα
subject
Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τη καθαριότητα στο πάρκο του Γαλαξία. Τόσο οι πράσινοι κάδοι της φωτογραφίας όσο και μικροί των μικροαπορριμμάτων είναι ξεχειλισμένοι εδώ και πάνω από 10 μέρες. Με δεδομένο οτι στον χώρο λειτουργεί σκυλοπάρκο το 90% των αποριμμάτων είναι σακούλες...
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Αετοράχης 39, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα
subject
Αετοράχης 39, 1 καναπές
Ογκώδη
Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα) linear_scale Γνωστοποιήθηκε
Τρικάλων 25, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα
subject
Τρικάλων 25, 1 πόρτα , 3ις παλέτες